لینگومن

دانلود کتاب فعل ها و قید های زبان انگلیسی | Verbs and Adverbs

کتاب فعل ها و قید های زبان انگلیسی | Verbs and Adverbs

کتاب فعل ها و قید های زبان انگلیسی Verbs and Adverbs همانگونه که از نامش نیز بر می آید به بررسی انواع قید ها و افعال در زبان انگلیسی می پردازد. کتاب حاضر می تواند کمک شایانی به زبان آموزانی بنماید که در مباحث افعال و قیود زبان انگلیسی که بخشی از گرامر زبان هستند بنماید. در ادامه به بررسی هر چه بیشتر این موضوع و مبحث قیود و افعال انگلیسی می پردازیم.

فعل ها و قید های انگلیسی

 بحث قید ها و افعال زبان انگلیسی که در مباحث گرامری بخشی را همواره به خود اختصاص می دهند، از مهم ترین مباحث گرامری در یادگیری زبان انگلیسی است. اهمیت این مسئه در این است که یادگیری کاربرد افعال و قیود در انگلیسی یکی از مباحث اساسی در نحوه صحیح تشکیل جملات و عبارات انگلیسی، نگارش این جملات و حتی به کارگیری آنها در مکالمات روزمره انگلیسی امری اجتناب ناپذیر می شود. از این رو یادگیری انواع فعل ها، قید ها، کاربرد صحیح آنها و نیز طرز تشکیلشان از مباحث پایه ای آموزش زبان انگلیسی است.

انواع فعل ها

همان طور که مستحضرید در بحث فعل ها دو نوع فعل بی قاعده و با قاعده داریم. تعداد افعال بی قاعده بسیار کمتر از بقیه است (در حدود ۳۰۰ فعل). اما کاربرد برخی از این افعال به قدری رایج است که یادگیری آنها را حتی برای افراد مبتدی اجتناب ناپذیر می نماید. تفاوت فعل های بی قاعده با قاعده در صرف زمان های آنهاست. برای مثال زمان حال یک فعل با قاعده، برای مثال فعل Watch به معنای تماشا کردن، را در نظر بگیرید. این فعل از نوع افعال با قاعده است، در افعال با قاعده با افرودن (ed) به آخر فعل می توان زمان گذشته و Past Participle آن را شکل داد. با این حساب سه شکل فعل Watch به صورت Watched – Watched – Watch خواهند بود.

پیشنهاد لینگومن  دانلود نرم افزار ۵۰۱ فعل پرکاربرد زبان انگلیسی | ۵۰۱ English Verbs

اما در مورد فعل های بی قاعده بحث متفاوتی در پیش داریم. در افعال بالا همه موارد از یک قانون کلی (افزودن ed به انتهای فعل) تبعیت می کردند. به همین خاطر هم به آنها با قاعده گفته می شود. ولی در فعل های بی قاعده هیچ قانون کلی در این رابطه وجود ندارد و تنها راه یادگیری آنها تمرین و تکرار است. برای مثال فعل Sell به معنی فروختن را در نظر بگیرید. سه زمان این فعل به صورت Sell – Sold – Sold می باشند.

همانطور که مشاهده می شود در این فعل ها بخش دوم و سوم باهم یکسان بوده ولی بخش اول متفاوت است. در مثالی دیگر می توانیم به فعل Go به معنی رفتن اشاره کنیم که سه زمان آن به ترتیب Go – Went – Gone می باشند. در این مثال نیز هر سه فعل در هر سه زمان با هم متفاوت هستند. انواع دیگری از افعال بی قاعده وجود دارند که هر سه زمان آنها مشابه هم هستند. برای مثال فعل Cut را در نظر بگیرید. هر سه شکل این فعل به یک شکل می باشند (Cut – Cut – Cut). موارد بسیار دیگری در مورد افعال زبان انگلیسی وجود دارند که در این مقال نمی گنجند.

قید های انگلیسی

اما در مورد قیود زبان انگلیسی اولین مسئله ای که در مورد آن به ذهن هر مدرس زبانی می رسد، انواع قیود زبان انگلیسی، این قیود به چند دسته تقسیم می شنود. از مهمترین قیود انگلیسی می توان به قیود حالت (well, how, quickly, slowly, hard, fast, angrily, …) قیود زمان (today, yet, still, recently, soon, now, then, …) و قیود مکان (up, down, there, here, above, below, near, …) می باشند. از دیگر قیود زبان انگلیسی می توان به قیود مقدار و تکرار اشاره کرد.

مباحث افعال و قیود زبان انگلیسی مبحث گسترده ای است که تنها در این مقال نمی گنجد. کتاب Verbs and Adverbs به تفصیل در این مورد بحث کرده است. از شما دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری این مباحث به این کتاب مراجعه کنید.

پیشنهاد لینگومن  دانلود کتاب تمرین گرامر انگلیسی از پایه Learn and Practise English Grammar

Verbs and Adverbs

Everyone knows that books on grammar are among the most boring on the planet, right? Read Understanding Grammar and find out how wrong you can be! Written in an easy-to-understand style and packed with plenty of imaginative and exciting examples, these six books clarify rules, offer practical help to the struggling young wordsmith and generally lead an enjoyable way through the tangled thicket that is – or is that which is? – English grammar.

هم اکنون می توانید کتاب ارزشمندن فعل ها و قید های زبان انگلیسی (Verbs and Adverbs) را از لینگومن دریافت نمایید.

لینک دانلود + توضیحات PDF
 • حجم فایل: 15 مگابایت
 • نویسنده: Ann Riggs
 • ناشر: Franklin Watts
 • تعداد صفحات: 48
 • فرمت: PDF
 • محتوا: فایل PDF کتاب
 • پسورد فایل ها: lingoman.ir
 • منبع: لینگومن

دیدگاه‌ها (0)

 • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
 • پسورد تمامی فایل ها lingoman.ir یا langpro.ir و یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
 • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
 • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
 • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
 • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.