لینگومن

دانلود کتاب اصطلاحات رایج انگلیسی امریکایی 101 American English Idioms

دانلود کتاب اصطلاحات رایج انگلیسی امریکایی | ۱۰۱ American English Idioms

دانلود کتاب اصطلاحات رایج انگلیسی امریکایی 101 American English Idioms عنوان مطلبی است که در اینجا را خدمت شما زبان آموزان گرامی تقدیم می نماییم. در این کتاب سعی شده 101 اصطلاح رایج انگلیسی امریکایی به صورتی جالب توضیح داده شود. کتاب 101 American English Idioms برای افزایش دامنه لغات و اصطلاحات عموم زبان آموزانی است که می خواهند با یاد گرفتن اصطلاحات روزمره در زبان محاوره آمریکایی دانش زبانی خود را غنی تر کرده و بتوانند راحت تر، طبیعی تر و با اعتماد به نفس بالاتری با انگلیسی زبانان و به خصوص آمریکایی ها اقدام به ایجاد ارتباط کنند.

اصطلاحات رایج انگلیسی

Idiom ها یا اصطلاح ها در زبان انگلیسی نقشی اساسی در ارتباطات و مکالمات روزمره مردم ایفا می کنند. نقش اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی بسیار بیشتر از سایر زبان هاست. این اصطلاحات به وفور در میان مردم کوچه و بازار استفاده می شوند. شاید یادگیری مکالمات روزمره زبان انگلیسی را بدون این اصطلاحات رایج انگلیسی نتوان تصور نمود.

کتاب 101 اصطلاح رایج انگلیسی امریکایی

کتاب 101 American English Idioms، یکی از کتاب های آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی است که ۱۰۱ اصطلاح رایج و پرکاربرد زبان انگلیسی را به شما زبان آموزان آموزش می دهد. همیشه برای یادگیری زبان دوم، ابتدا زبان آموزان به دنبال یادگیری لغات هستند و بر این باورند که اگر دایره لغات خود را تقویت کنند و در کنار آن گرامر را بیاموزند، به راحتی می توانند زبان انگلیسی را فرا بگیرند. اما این گونه که فکر می کنند، نیست. زیرا همان طور که ما در زبان فارسی عبارات و اصطلاحاتی داریم، دیگر زبان ها نیز به این صورت می باشند.

زبان انگلیسی هم دارای عبارات و اصطلاحاتی است که باید از طریق مجموعه ای، نظیر این مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید، آن را فراگرفت. انگلیسی زبانان معمولا در صحبت های خود از اصطلاحات استفاده می کنند، همانگونه که ما استفاده می کنیم. پس اگر می خواهید مانند یک انگلیسی زبان صحبت کنید، حتما اصطلاحات انگلیسی را یاد بگیرید. این مجموعه به شما کمک می کند که اصطلاحات محاوره ای انگلیسی را فرابگیرید.

کتاب آموزش اصطلاحات رایج انگلیسی

این مجموعه تمامی اصطلاحات را همراه با تصاویر و یک داستان کوتاه به شما آموزش می دهد که این امر باعث می شود زبان آموز به مجموعه علاقه مند شده و اصطلاحات را به خوبی یاد گرفته و به حافظه بسپارد. به کار بردن اصطلاح در جمله (داستان) و به عنوان مثالی برای آموزش، به شما کمک می کند که متوجه شوید، چه موقع و چه زمانی از آن ها در صحبت ها و یا حتی نوشته های خود استفاده کنید.

این کتاب در وهله اول برای عموم زبان آموزانی که در حال فراگیری زبان انگلیسی هستند طراحی شده، ولی شوخ طبعی گرافیکی کتاب که معنی هر اصطلاح را با یک تصویر آموزش می دهد باعث شده که این کتاب برای انگلیسی زبانان هم جالب و سرگرم کننده باشد.

آموزش اصطلاحات رایج انگلیسی معمولا برای افرادی که در سطح متوسط و پیشرفته هستند، کاربرد دارد که بعد از یادگیری اولیه زبان، از دیگر مهارت ها کمک بگیرند و از آنها استفاده کنند. تمامی اصطلاحاتی که در این مجموعه هستند، پرکاربرد بوده و در مکالمات روزمره از آنها استفاده خواهید کرد. این مجموعه دارای فایل های PDF و MP3 می باشد و همچنین از انتشارات McGrawHill است.

کتاب اصطلاحات رایج انگلیسی امریکایی شامل 9 قسمت است. قسمت های کتاب دارای موضوعاتی است مثل: مردم عجیب ترین کارها را انجام می دهند، بهترین تلاش خودت را انجام بده، وقتی که کارها خوب پیش می روند و غیره می باشند. در هر قسمت از کتاب، ابتدا هر اصطلاح همراه با یک تصویر معرفی می شود که معنی اجزای تشکیل دهنده آن اصطلاح را نشان می دهد و سپس یک مکالمه یا متن متناسب آمده که کاربرد آن اصطلاح را توضیح می دهد.

مزیت این تصاویر این است که نه تنها نوعی شوخ طبعی و جذابیت به کتاب اضافه می کنند بلکه تضاد بین معنی تحت اللفظی و معنی واقعی اصطلاحات را به صورت تصویری نشان می دهند. هر نه قسمت کتاب دارای فایل صوتی می باشند. این فایل های صوتی شامل مکالمه ها و متون ضبط شده ی کتاب هستند که می توانند نوعی تمرین نیز برای مهارت شنیداری زبان آموزان تلقی شوند.

کتاب حاضر به این منظور تدوین شده که زبان آموزان و دانشجویان زبان انگلیسی را به مجموعه ای از این اصطلاحات متداول جامعه امریکایی آشنا نماید. همان گونه که مستحضرید زبان انگلیسی برخلاف برخی زبان ها پر است از اصطلاحات و تعبیرات گوناگون و رنگارنگ که دانستن همه آنها تقریبا کاری است ناممکن مگر اینکه خود شخص، فردی اصالتا امریکایی و انگلیسی زبان باشد.

کتاب اصطلاحات رایج انگلیسی امریکایی حاوی فهرست راهنمایی در انتهای کتاب است. در این فهرست، تمامی اصطلاحات و معانیشان به همراه شماره صفحه بر اساس حروف الفبا آورده شده اند. این لیست جای قرار گرفتن اصطلاحات را نشان داده و با این کار یاد آوردی آن ها را برای زبان آموزان راحت تر می کند.

اما آشنایی و یادگیری این اصطلاحات تا حد زیادی برای یک زبان آموز که قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان و خصوصا امریکا را دارد بسیار ضروری است. اکثر انگلیسی زبان ها در صحبت های خود به کرات از اصطلاحات رایج انگلیسی بهره می گیرند و دانستن این عبارات بسیار می تواند به افزایش دانش زبانی تان کمک نماید.

سعی ما همیشه در لینگومن این بوده که بهترین کتاب ها را از بهترین منابع تهیه کرده و در اختیار شما لینگومنان گرامی قرار دهیم. امیدواریم کتاب اصطلاحات رایج انگلیسی هم به مانند سایر کتب معرفی شده در لینگومن گرهی هر چند کوچک از کار شما زبان آموزان گرامی گشوده و باعث اعتلای سطح دانش زبانی شما گردد.

101 American English Idioms

101 American English Idioms takes the mystery out of these common U.S. expressions and explains their meanings in context. On the audio CD, native speakers read each of the 101 idioms, so you can hear how American English sounds and practice what you have learned.

American English Idioms is designed to help bridge the gap between “meaning” and “thrust” of American colloquialisms by providing a situation and a graphic illustration of that situation, so that the imagery created by the expression can be felt, rather than simply learned as a stock definition

بدون توضیح اضافی می رویم به سراغ دانلود کتاب اصطلاحات رایج انگلیسی از لینگومن.

لینک دانلود + توضیحات PDF
 • حجم فایل: 6.5 مگابایت
 • نویسنده: Harry Collis
 • ناشر: McGraw-Hill
 • تعداد صفحات: 135 صفحه
 • فرمت: PDF
 • محتوا: فایل PDF کتاب
 • پسورد فایل ها: lingoman.ir یا langpro.ir یا www.englishpro.ir
 • منبع: لینگومن
لینک دانلود فایل های صوتی Audio
 • فایل های صوتی کتاب
 • حجم: 50 مگابایت
 • فرمت: MP3
 • پسورد: lingoman.ir یا langpro.ir یا www.englishpro.ir
 • منبع: لینگومن

دیدگاه‌ها (2)

 • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
 • پسورد تمامی فایل ها lingoman.ir یا langpro.ir و یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
 • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
 • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
 • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
 • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.

  آواتار محمد رضا محمد رضا مهمان 1399/10/16 پاسخ

  سلام. این کتاب یکی از بهترین کتاب های اصطلاحات زبان انگلیسی هست. واقعا به دردم خورد. تشکر از شما بابت به اشتراک گذاشتن این کتاب ارزشمند. لطفا از این دست کتاب ها بیشتر قرار بدید. با تشکر

   آواتار مدیریت مدیریت مدیر کل 1399/10/16 پاسخ

   سلام آقا محمدرضای عزیز. نظر لطف شماست. امیدوارم براتون مفید بوده باشه. چشم در آینده کتابهای بیشتری در خصوص اصطلاحات زبان انگلیسی روی سایت قرار می دیم. با احترام