لینگومن

دانلود کتاب 100 نمونه رزومه انگلیسی برای کار | ۱۰۰ Winning Resumes

دانلود کتاب 100 نمونه رزومه انگلیسی برای کار | ۱۰۰ Winning Resumes

کتاب 100 نمونه رزومه انگلیسی برای کار به انگلیسی 100 Winning Resumes for top Jobs حاوی 100 رزومه موفق کاری برای کسانی است که دنبال شغل و کار در کشورهای انگلیسی زبان می گردند. در ادامه بیشتر با این کتاب آشنا می شویم.

کتاب 100 نمونه رزومه انگلیسی برای کار

نگارش رزومه از جمله مواردی است که دانش آموختگان رشته های مختلف به دلایل مختلفی از جمله کار در خارج از کشور نیازمند انجام آن هستند. از این رو کتب مختلفی برای سهولت کار این افراد در لینگومن معرفی شده است. در این مطلب نیز کتاب دیگری از سری کتاب های راهنمای نوشتن رزومه انگلیسی پیش روی کاربران قرار می گیرد. در کتاب ۱۰۰ Winning Resumes همانگونه که از نامش نیز بر می آید ۱۰۰ نمونه رزومه انگلیسی استاندارد و جذاب برای افراد طالب شغل در خارج از کشور تهیه و تدوین شده است. نویسنده کتاب سعی داشته با ارایه این صد نمونه، که هر یک به منظور خاصی طراحی شده، به خوانندگان قالب کلی و الگوی تدوین رزومه های کاربردی و موثر را نشان دهد.

نوشتن رزومه انگلیسی

رزومه نویسی و اصولا فن نوشتن روزمه چیزی نیست که هر کسی قادر به انجام آن باشد. ممکن است بگویید رزومه چیزی نیست جز بیوگرافی مختصر، دوره های گذرانده شده، مهارت های شخصی، سوابق کاری و اطلاعات شخصی، که نوشتنش نیز از عهده هر کسی بر می آید. در پاسخ به این گزاره باید عرض کنیم نگارش رزومه فنی است که اصول خاص به خود را می طلبد و این گونه نیست که شما یک ورق کاغذ برداشته و هر چه دلتان بخواهد یا آنچه به یاد می آورید را روی کاغذ جاری نمایید. اهمیت این موضوع زمانی بارزتر می شود که شما نیازمند نوشتن رزومه انگلیسی نیز باشید. در این صورت علاوه بر تسلط به فن نوشتن رزومه، تسلط بر زبان انگلیسی نیز از ملزومات امر است. در این مطلب به معرفی کتابی می پردازیم که با ۱۰۰ الگوی رزومه کاری عالی به کمک افرادی آمده که نیاز به نگارش رزومه انگلیسی دارند.

استفاده از نمونه رزومه انگلیسی

همانطور که مستحضرید رزومه هر شخص به گونه ای نمایانگر ویترین استعدادها، تجربیات و علوم و فنونی است که شخص نگارنده قصد دارد به کمک آنها متصدی شغل مورد نظر خود باشد. برای توضیح بیشتر فرض کنید مغازه ای ویترینش را به گونه ای چیده که چشم هر رهگذری که به آن می افتد در جلوی مغازه اندکی درنگ کرده و یا حتی گاهی آنقدر مجذوب کالای موجود در ویترین می شود که مبادرت به خرید آن می نماید.

حال رزومه کاری شما نیز باید این گونه باشد، به طور خلاصه باید مفید و مختصر هر آنچه در چنته دارید بدون اغراق، بزرگنمایی و دروغ، در برگه رزومه تان منعکس نمایید. گاها دیده شده که نگارندگان رزومه به دلایل مختلفی از جمله نیاز مبرم به شغل موردنظر اقدام به دروغ پردازی یا بیان مطالبی می نمایند که در عمل از عهده شان خارج است. نمونه اش در همین سایت خودمان چندین مورد از این رزومه ها از مترجمان مختلف دریافت داشته ام که به کل یا به جز با آنچه که در واقعیت توان انجامش را دارند مغایرت دارد. مترجم محترم رزومه را می فرستد، پس از بررسی رزومه و هماهنگی با ایشان متن ترجمه آزمایشی برایشان ارسال می شود، پس از چند روز مترجم محترم یا متن را به صورت کاملا ناشیانه ترجمه کرده و یا اینکه خبری از وی نمی شود!

خلاصه اینکه سرتان را درد نیاورم، در رزومه کاری تان خلاصه آن چیزی که هستید را مفید و مختصر بدون اغراق و دروغ بیان نمایید. فراموش نکنید که اکثر کارفرمایان روی هر رزومه بیشتر از یک دقیقه و نیم وقت نمی گذارند. شما باید کاری کنید که اولا رزومه تان در همان نگاه نخست (مثل همان مثال ویترین که در بالا ذکرش آمد) نظر کارفرما را جلب کرده و شما را در لیست منتظر بررسی بیشتر قرار دهد نه در لیست رد شده ها.

اکثر کارفرمایان وقتی به لیستی از پانصد ششصد رزومه نگاه می کنند در نگاه نخست تمیزی و خوش خطی و در نگاه دوم اطلاعات صحیح چشمشان را می گیرد. شما خود را در جایگاه کارفرما قرار دهید، آیا حاضرید رزومه ای را مطالعه کنید که پر از قلم خوردگی بوده و بدخط و ناخوانا نوشته شده باشد؟ و حتی بدتر از آن، در آن اغراق و بزرگنمایی شود؟ مسلما نه تنها شما، بلکه هیچ کارفرمای دیگری نیز این کار را نخواهد کرد. پس سعی کنید رزومه تان علاوه بر موارد فوق  خوش خط و خوانا نیز باشد.

بدون هیچ گونه توضیح دیگری می رویم سراغ دریافت کتاب ۱۰۰ نمونه روزمه انگلیسی برای کار از لینگومن.

لینک دانلود + اطلاعات بیشتر PDF
 • حجم: 13 مگابایت
 • فرمت: PDF
 • پسورد: www.englishpro.ir یا langpro.ir و یا lingoman.ir
 • منبع: لینگومن

دیدگاه‌ها (0)

 • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
 • پسورد تمامی فایل ها lingoman.ir یا langpro.ir و یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
 • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
 • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
 • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
 • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.