دانلود کتاب مکالمه زبان انگلیسی PDF

دانلود کتاب اصطلاحات و مکالمات انگلیسی آمریکایی Speak English Like an American

دانلود کتاب اصطلاحات و مکالمات انگلیسی آمریکایی Speak English Like an American عنوان این مطلب از لینگومن است. این کتاب به صورت PDF به همراه فایل های صوتی تقدیم حضورتان خواهد شد. این کتاب همانطور که از نامش پیداست به زبان آموزان کمک می کند تا لهجه انگلیسی امریکایی را بهتر فرا بگیرند. کتاب Speak English Like an American (صحبت کردن مثل یک آمریکایی) شامل مجموعه ای از اصطلاحات آمریکایی است که بیشتر سعی دارد روی زبان محاوره تمرکز کند. اگر شما به زبان انگلیسی صحبت می کنید و دوست دارید شیواتر و بهتر صحبت کنید، این مجموعه را مطالعه کنید. یکی از رموز موفقیت در صحبت کردن با لهجه محلی، داشتن تونایی در یاد گرفتن و استفاده اصطلاحات است.

کتاب اصطلاحات و مکالمات انگلیسی آمریکایی

کتاب حاضر یکی از مفید ترین و کارساز ترین کتب در عرصه مکالمه انگلیسی می باشد. همانطور که می دانید مکالمات روزمره انگلیسی زبانان چیزی فراتر از مطالبی است که ما در کتب دوران راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه می خوانیم. زبان انگلیسی مملو از اصطلاحات است. شما اصطلاحات را فقط با استفاده از متن و کتاب یاد نخواهید گرفت. بلکه باید آنها را در مکالمات روزمره خود استفاده کنید و همچنین در کتاب ها، روزنامه ها، مجلات و برنامه های تلویزیونی به دنبال اصطلاحات باشید. اصطلاحات به زبان و مکالمات ما رنگ و جلا می بخشد. اصطلاحات را هیچ گاه لغت به لغت معنی نکنید، زیرا معنی و مفهوم اصلی خود را از دست می دهند.

هر زبانی دارای اصطلاحاتی است که مردم گویشور آن زبان به طور مکرر و روزمره از آنها استفاده می کنند. بدون دانستن این اصطلاحات و یا به عبارت دیگر Idiom های زبان، نمی توانیم به روانی و سلیسی انگلیسی زبان های اصیل صحبت کرده و در نتیجه صحبت هایمان محدود به همان مطالب کتابی و رسمی (Formal) می گردد. شما فرض بفرمایید در زبان فارسی کسی بخواهد به شکل کتابی و ادبی با شما صحبت کند، چه حسی به شما دست می دهد؟ آیا خنده تان نمی گیرد؟ دقیقا همین حس در انگلیسی زبان ها هم ایجاد می شود.

کتاب اصطلاحات و مکالمات انگلیسی آمریکایی Speak English Like an American یک مجموعه قوی جهت آموزش اصطلاحات آمریکایی است. این مجموعه شامل ۲۵ درس می باشد که به ۵ بخش ۵ درسی تقسیم شده است و برای هر درسی یک فایل صوتی به صورت مجزا برای یادگیری و آشنایی با تلفظ بهتر کلمات گردآوری شده است. بعد از اتمام هر بخش خلاصه ۵ درس وجود دارد که فرصت مناسبی برای مرور نکات دروس است.

اهمیت یادگیری اصطلاحات انگلیسی (English Idioms) به قدری بالاست که ندانستن آنها موجب مشکلات فراوانی در مکالمه می شود. اصطلاحات در انگلیسی (Idiom) جملاتی هستند که اگر کلمه به کلمه ترجمه کنید، جملاتی بی معنی هستند. اصطلاحات انگلیسی اغلب بر تمثیل و استعاره تکیه می کنند. از آنجا که آنها اغلب هر روز در مکالمات انگلیسی استفاده می شوند، اگر با آنها آشنا نباشید، تقریبا غیر ممکن است که بتوانید مفهوم آن را درک کنید.

این کتاب به شما کمک می کند تا با اصطلاحات رایج انگلیسی امریکایی آشنا شده و با به کارگیری آنها گفتار خود را همانند یک انگلیسی زبان امریکایی کرده و شبیه آنها سخن بگویید. همچنین شیوه برجسته دیگری که این کتاب را از دیگر کتب متمایز می نماید آوردن این اصطلاحات در مکالمات کوتاه (Conversation) جهت به یاد سپاری عمیق آنهاست.

این کتاب بیشتر از 300 اصطلاح و عبارت رایج در زبان انگلیسی آمریکایی را شامل می شود. مثال ها و تمرینات زیادی نیز در کتاب Speak English Like an American برای این اصطلاحات و عبارات جهت فهم بیشتر زبان آموزان به کار رفته است. همچنین پاسخ های تمرینات نیز در انتهای کتاب ارائه داده شده است. فایل صوتی مجموعه فوق تمامی مکالمات را دربر دارد. با گوش دادن به این فایل ها علاوه بر یادآوری اصطلاحات، می توانید مهارت تلفظ خود را تقویت کنید. سعی کنید همیشه اصطلاحات را در مکالمه روزمره خود بکار ببرید و از صحبت کردن بیشتر لذت ببرید.

Speak English Like an American

If you already speak English, but now would like to start speaking even better, then the bestselling book & audio CD set Speak English Like an American is for you. This set is designed to help native speakers of any language speak better English. Over 300 of the most-used American English idioms and phrases are presented in engaging dialogue, with plenty of usage examples, illustrations, and lots of exercises — with convenient answer key — to help you learn the material.

The audio CD includes all of the dialogues. Ideal for self-study as well as for ESL classroom use. A fun and effective way to improve your conversational English! Great for TOEFL study too — learn many of the expressions you’ll find on the exam in a fun and engaging way.

Also visit the other titles in this excellent series:

– More Speak English Like an American: with an addition 300+ idioms and expressions

– Speak Business English Like an American: over 300 of the business expressions you need to succeed!

– Speak English Around Town: Conduct Everyday Conversations with Confidence.

امیدواریم این کتاب راهگشای بسیاری از زبان آموزان باشد که در امر مکالمه و گفت و شنود انگلیسی می خواهند به سطوح بالا رسیده و سرامد باشند. فقط تنها نکنه ای که باید مدنظر قرار داد تمرین و تکرار است. بدون تمرین و تکرار یادگیری عملا اتفاق نمی افتد. هم اکنون کتاب اصطلاحات و مکالمات انگلیسی آمریکایی Speak English Like an American را به همراه فایل های صوتی آن با لینک مستقیم می توانید از لینگومن دریافت فرمایید.

دانلود کتاب اسپیکینگ زبان انگلیسی | The Challenge of Effective Speaking

در این مطلب کتاب آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی با نام The Challenge of Effective Speaking را خدمت شما لینگومنان تقدیم می کنیم.

آموزش و یادگیری مکالمات روزمره انگلیسی مدتهاست که دغدغه‌ی ذهنی بسیاری از زبان آموزان و علاقمندان به زبان انگلیسی می باشد. در کتاب The Challenge of Effective Speaking به بررسی این موضوع پرداخته شده و نحوه‌ی انجام یک مکالمه‌ی موثر و کارآمد را شرح داده است. همانطور که مستحضرید امروزه تسلط به مکالمه انگلیسی و انجام سلیس و روان آن هدف نهایی بسیاری از کسانی است که به کلاس های آموزش زبان رفته و اکثرا بدون هیچگونه نتیجه‌ی آنچنانی از آن خارج می شوند.

باید متذکر شویم که یادگیری مکالمات انگلیسی به طرز موثر و کارا به چند عامل اصلی بستگی دارد. نخست اینکه یادگیری مکالمه در وهله‌ی اول تا حدود بسیار زیادی به سعی و تلاش زبان آموز بستگی داشته و در وهله‌ی دوم  این آموزش باید در محیطی انجام شود که زبان آموز مجبور به صحبت به زبان انگلیسی گردد. مورد سوم تسلط خود دبیر به مکالمات و برگزاری کلاسها تا حد زبادی به زبان انگلیسی می باشد.

The Challenge of Effective Speaking

A favorite with students, THE CHALLENGE OF EFFECTIVE SPEAKING IN A DIGITAL AGE, equips you with the skills you need to maximize your course success and become a confident public speaker. Its signature six key Speech Plan Action Steps guide you step by step through topic selection, audience analysis and adaptation, effective research, organization (with an emphasis on outlining), a wide variety of presentational aids (and how to avoid succumbing to “death by PowerPoint”), and language and delivery.

دانلود کتاب اسپیکینگ زبان انگلیسی | The Challenge of Effective Speaking
دانلود کتاب اسپیکینگ زبان انگلیسی | The Challenge of Effective Speaking

Online tools include videos of student speeches accompanied by Interactive Video Activities that help you develop and strengthen your public speaking skills as well as the robust MindTap Speech digital learning solution. Grounded in the latest research, this new edition is an exceptional resource for creating and delivering speeches.   

هم اکنون می توانید کتاب اسپیکینگ The Challenge of Effective Speaking را از لینگومن دربافت دارید.

دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی | Conversation Gambits

دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی عنوان مطلبی است که در این پست به آن می پردازیم. همواره یکی از دغذغه های زبان آموزان مبحث مکالمه است. کتاب آموزش مکالمه انگلیسی Conversation Gambits یکی از آن سری کتاب هایی است کمک بسیاری به آن دسته از زبان پژوهانی می کند که دنبال یادگیری مکالمه روزمره و به اصطلاح محاوره ای هستند.

واژه Gambits در عنوان این کتاب اشاره به همین محاوره ای و طبیعی (غیر کتابی بودن) مکالمات دارد. کتاب حاضر سعی کرده مکالمات افرادی را که تازه با زبان انگلیسی آشنا شده اند را به شکل طبیعی و روزمره درآورد و این موضوع باعث تمایز این کتاب با سایر کتب مشابه آموزش مکالمات روزمره زبان انگلیسی شده است. در ادامه به بررسی بیشتر این کتاب می پردازیم.

کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی Conversation Gambits

بیشتر کتاب های آموزش مکالمات روزمره زبان انگلیسی به تعدادی جمله کلیشه ای بسنده می کنند که زبان آموز هنگام سفر به خارج از کشور آنها را به کار برده و احتیاجات روزمره خود را با ارتباط با دیگران را برطرف نماید. این جملات اغلب کتابی هستند و طبیعتا مقبولیتی در بین مردم عادی ندارند.

مثلا فرض کنید در همین فارسی خودمان به جای جمله محاوره ای ” حالتون چطوره؟ ” جمله ” حال شما چطور است؟ ” را به کار ببریم. آیا موجب تعجب و بهت طرف مقابل نخواهیم شد؟ در زبان انگلیسی هم به همین منوال باید عمل نمود. کاری که این کتاب کرده، سعی کرده مکالمات روزمره انگلیسی را برای مردم غیر انگلیسی زبان بسیار به آنچه در جوامع انگلیسی زبان بدان صحبت می شود، نزدیکتر نماید تا مشکلی که پیش تر ذکر شد پیش نیاید.

Conversation Gambits

This book is specially designed to teach the language of conversation and discussion. Through their careful choice of language, the authors predict the words and phrases students will require to take part in the conversation activities effectively. Conversation Gambits is the ideal material for a conversation course or conversation option.

امیدواریم کتاب حاضر مورد توجه تمامی زبان دوستان و علاقمندان به یادگیری مکالمات روزمره زبان انگلیسی قرار گرفته باشد و قدمی باشد به سوی طبیعی تر شدن مکالمه و محاوره انگلیسی این عزیزان. هم اکنون این به دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی می پردازیم.

دانلود کتاب آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی | Learning Spoken English

کتاب یادگیری اسپیکینگ زبان انگلیسی Learning Spoken English عنوان مطلبی است که در این پست از لینگومن خدمت شما زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری محاوره‌ی زبان انگلیسی تقدیم می کنیم.

کتاب آموزش زبان انگلیسی | Learning Spoken English
کتاب آموزش زبان انگلیسی | Learning Spoken English

محاوره زبان انگلیسی همانگونه که می دانیم بسیار متفاوت از انگلیسی نوشتاری و رسمی است که ما در دبیرستان و دانشگاه با آن کم و بیش آشنا می شویم. انگلیسی گفتاری یا محاوره ای حاوی اصطلاحاتی است که گاه اصلا در انگلیسی نوشتاری و رسمی به چشم نمی خورد.

از سویی دیگر یک لینگومن برای آموختن انگلیسی به شیوه موثر و برقراری ارتباط به طور معمول و بدون نقص نیاز مبرمی به دانستن انگلیسی محاوره ای دارد، درست مثل فارسی رسمی و فارسی گفتاری! این کتاب که هم اکنون شاهد آن هستید دقیقا بدین منظور تهیه و تدوین گشته است.

در این کتاب به تفضیل به بررسی اصطلاحات گفتاری انگلیسی به صورت موثری پرداخته شده است. بسیاری از جنبه های مفید کتاب نیز وجود دارد که بعد از دریافت، متوجه خواهید شد. پس بدون هیچگونه اتلاف وقت و پرگویی می رویم سراغ دانلود مستقیم این کتاب ارزشمند.

Learning Spoken English

LEARNING SPOKEN ENGLISH tells you how to learn to speak English in half the time it would require in even the best grammar-based English training programs. If you live in a country where good English is not regularly spoken, for each hour of study you can learn how to speak in even less than half the time it will take others in your country.

This book completely explains this new language study method which is called the Feedback Training Method (also known as the Proprioceptive Language Learning Method). You can now learn English—or any other language—faster and with greater fluency using this new method.

دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی PDF با نام Oral English Communication در دو جلد. این سری کتاب ها برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی ارایه شده اند. در ادامه بیشتر با این کتاب ها آشنا می شویم.

دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی PDF

این رویکرد، مهارت های علمی را مهم ترین مهارت نمی داند، مگر اینکه از آنها در موقعیت های خاص زندگی شخصی، اجتماعی و شغلی استفاده شود. بنابراین، این مهارت ها نیازمند یک دانش پایه ای جامع از مهارت های خاص دارند، که برای یک منظور در یک زمینه خاص ادغام شده اند.

ماژول یادگیری موضوع انگلیسی شفاهی ارتباطات ابزاری با حداکثر اهمیت است، که پیشرفت شما را به عنوان یک فرد بینا، ویژگی های شایسته و ابتکاری که اهداف اصلاحات جامع آموزش مدارس را تعیین می کند، در حال حاضر در سطح ملی اجرا می کند، تسهیل می کند.

ماژول یادگیری یکی از وسایل کمک آموزشی است که دانشکده لیسانس ارائه می دهد تا علاوه بر سناریوهای خواستار محلی، ملی و بین المللی، با عصر جدید و نیز سیاست های جدید آموزشی سازگار باشد. ماژول توالی تدریس مجموعه فعالیت هایی است که در سه مرحله آغاز، توسعه و اتمام، سازمان یافته است.

کتاب آموزش مکالمه انگلیسی در ابتدا، فعالیت هایی را توسعه می دهد که به شما امکان می دهد تجربیات، دانش، عقاید و دانشی را که از طریق آموزش به دست آورده اید شناسایی و بازیابی کنید که به آن ها کمک می کند تا با موضوع تسهیلاتی که در حال توسعه است مقابله کنند، جایی که فعالیت ها ی را تحقق می بخشید دانش جدیدی را معرفی کنید که به شما این فرصت را می دهد تا آنها را در موقعیت های زندگی روزمره متنی کنید و یادگیری خود را معنی دار کنید.

پیش از دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی PDF با نام Oral English Communication شما را به مطالعه توضیحات انگلیسی این سری دعوت می کنیم.

Oral English Communication

The approach considers knowledge skills alone are not the most important, but the use made of them in specific situations of personal, social and professional life. Thus, the skills require a solid base of knowledge and certain skills, which are integrated for the same purpose in a given context

This module Learning the subject Oral English Communication is a tool of utmost importance, which will facilitate your development as a visionary person, competent and innovative characteristics that set the  objectives  of the  Comprehensive  Reform  of  School   Education  is  currently  being implemented at the national level.

دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی PDF
دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی PDF

The Learning Module is one of the teaching aids that Bachelors School offers intended to be consistent with the new times, new educational policies, in addition to demanding scenarios local, national and international; the module. A teaching sequence is a set of activities organized in three stages: initiation, development and closing.

In the beginning, it will develop activities that allow you to identify and retrieve the experiences, knowledge, the preconceptions and knowledge you’ve gained through your training that will help them deal with facility theme that presents in development, where you will realize activities that introduce new knowledge giving you the opportunity to contextualize them in situations of everyday life, and make your learning meaningful.

هم اکنون می توانید به دانلود کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی PDF از لینگومن بپردازید.

ادامه مطلب