دانلود کتاب زبان انگلیسی کامپیوتر PDF (لغات و ریدینگ)

دانلود کتاب زبان انگلیسی کامپیوتر PDF (لغات و ریدینگ)

کتاب زبان انگلیسی کامپیوتر Professional English in Use: ICT را به صورت PDF خدمت شما زبان آموزان و علاقمندان به زبان انگلیسی تقدیم می کنیم. سری کتابهای Professional English in Use از دانشگاه معظم کمبریج یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان تخصصی رشته های مختلف می باشد.

کتاب زبان انگلیسی کامپیوتر

Professional English In Use ICT

یکی از این سری کتب کتاب زبان انگلیسی کامپیوتر و ICT یا همان فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. این کتاب مختص دانشجویان، اساتید و علاقمندان به رشته هایی همچون مهندسی کامپیوتر گرایش های سخت افزار و نرم افزار و نیز رشته IT یا همان فناوری اطلاعات و نیز رشته هایی مانند علوم کامپیوتر، مخابرات و … می باشد. این دسته از علاقمندان می توانند با دریافت و مطالعه‌‌ی این کتاب به بهبود زبان انگلیسی خود در حوزه‌ی کاری مربوط به خودشان، یعنی فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک شایانی نمایند. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از لینگومن دریافت دارید.

کتاب زبان انگلیسی کامپیوتر ICT برای زبان آموزان سطح متوسط تا پیشرفته زبان انگلیسی مناسب است. این کتاب طیف گسترده ای از مباحث مربوط به فناوری ارتباطات اطلاعاتی از جمله واژه پردازی، نرم افزار مالی و پایگاه داده، برنامه های چندرسانه ای، ایمیل، طراحی وب و امنیت اینترنت را شامل می شود. این لغات جدید را در متن ارائه و توضیح می دهد و به زبان آموزان نحوه استفاده از آنها را نشان می دهد.

در درجه اول به عنوان یک کتاب مرجع و مطالعه خودآموز طراحی شده است، همچنین می تواند برای تکمیل کار در کلاس استفاده شود. این کتاب با استفاده از آسان و به سبک واضح نوشته شده است، برای هر کسی که نیاز به بهبود واژگان ICT خود برای کار، خانه یا تحصیل دارد بسیار ارزشمند خواهد بود.

Professional English In Use ICT

A welcome addition to the highly successful and popular Vocabulary in Use titles.

Professional English in Use ICT is suitable for intermediate to advanced level learners of English. The book covers a wide range of topics on Information Communications Technology including word processing, financial software and databases, multimedia applications, email, web design and Internet security.

It presents and explains new words in context and shows learners how to use them. Primarily designed as a self-study reference and practice book, it can also be used to supplement classroom work. Easy to use and written in a clear style, this book will be invaluable for anyone needing to improve their ICT vocabulary for work, home or study.

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر و آی تی
کتاب جامع آموزش زبان تخصصی کامپیوتر

کتاب خودآموز جامع زبان تخصصی رشته کامپیوتر سعی داشته هر چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ را در محیط های کامپیوتری مانند شرکت های آی تی و نیز خواندن و نوشتن متون تخصصی کامپیوتر را به دانشجویان و علاقمندان به حوزه زبان کامپیوتر آموزش دهد. کتاب حاضر آموزش را از سطوح خیلی پایین شروع کرده و به تدریج بر سختی مطالب افزوده می شود. همچنین اساتید زبان تخصصی رشته کامپیوتر نیز می توانند از این کتاب به عنوان کتاب منبع این کلاس استفاده نمایند. از جمله خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

             
  • بدون نیاز به دانش زبانی بالا
  • امکان مطالعه به صورت خودآموز
  • دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته
  • دارای متون کامپیوتر به زبان انگلیسی
  • دیکشنری کامل در انتهای هر کتاب (مجموعا 3 کتاب)
  • آموزش مکالمه در محیط های کامپیوتری
  • ویژه اساتید، دانشجویان و علاقمندان به رشته کامپیوتر
اطلاعات بیشتر و خرید

Key features

– Familiar ‘in Use’ format with vocabulary items presented and explained on left-hand pages and a range of practice exercises on right-hand pages.

– Covers a wide variety of ICT vocabulary giving learners the confidence and ability to function in English in this area.

– With vocabulary informed by the Cambridge International Corpus you can be confident that the language your students are learning is up-to-date and useful.

– Online ‘You and computers’ activities at www.cambridge.org/elt/ict allow learners to apply the vocabulary they learn to their own studies and working lives.

امیدواریم کتاب زبان انگلیسی کامپیوتر به شما کمک کند تا زبان خود را در رشته کامپیوتر تقویت کرده و بهبود دهید. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از لینگومن دریافت دارید.

ادامه مطلب

دانلود