دانلود کتاب 501 فعل اسپانیایی (PDF)

دانلود کتاب 501 فعل اسپانیایی (PDF)

دانلود کتاب 501 فعل اسپانیایی 501 Spanish Verbs به صورت PDF عنوان مطلبی است که در این پست از لینگومن به آن می پردازیم. در این کتاب فعل های ضروری زبان اسپانیایی به ترتیب حروف الفبا مرتب شده و برای استفاده زبان آموزان آماده گشته است. همانطور که می دانیم دانستن و یادگیری و به خاطر سپاری فعل های پرکاربرد و ضروری یک زبان خارجی می تواند کمک به سزایی در فرایند یادگیری آن زبان به زبان آموز نماید.

کتاب 501 فعل اسپانیایی

در سری کتاب های 501 Verbs که از سوی انتشارات Barron برای زبان های مختلفی اعم از عربی، فرانسه، آلمانی، انگلیسی و ایتالیایی منتشر شده، سعی بر این بوده که افعال کاربردی، ضروری و مهم این زبان ها را در قالب کتابی کاربردی و مفید در اختیار زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری این زبان ها قرار داده شود.

این کتاب خودآموز شامل 501 فعل اسپانیایی متداول برای دانشجویان و مسافران، دسترسی سریع به اشکال فعل صحیح را فراهم می کند.

صرف افعال معمولاً به صورت پراکنده در کتاب های دستور زبان اسپانیایی یافت می شود و در صورت لزوم یافتن سریع آنها دشوار است. فعل ها صرف نظر از اینکه از چه سیستمی یا رویکرد معلم استفاده می کنند، همیشه یک مشکل اساسی برای زبان آموزان بوده اند. اگر هر روز چند دقیقه این کتاب را مطالعه کنید، به ویژه صفحات قبل و بعد از فهرست الفبایی 501 فعل، به اشکال فعل اسپانیایی تسلط خواهید یافت.

کتاب 501 فعل اسپانیایی به شما در سهولت کار کمک می کند و در عین حال به صورت سیستماتیک اشکال فعل اسپانیایی را به شما می آموزد. این یک کتاب مفید است زیرا روشی آسان و راحت برای یافتن ترکیب کامل بسیاری از افعال اسپانیایی ارائه می دهد. مترادف و متضاد ذکر شده برای هر یک از افعال مدل به شما کمک می کند هنگام بیان خود به اسپانیایی، افعال دیگر را نیز در نظر بگیرید. وقتی مترادف یا متضاد در لیست اصلی نباشد، فعل مدل در پرانتز آورده می شود.

  دانلود نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی Easy Learning Spanish v6.0

در اینجا ما کتاب 501 فعل اسپانیایی را در اختیار شما لینگومنان گرامی قرار می دهیم. امید است مورد توجه شما قرار گیرد.

مکمل یادگیری

و اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیاره و اغلب زبان آموزا ازش غافل می شن، عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه هست. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری هستن. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموز یا در کل محصل ها قرار بگیره، بی شک تنها عایدیش، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری هست. پس هر مبحثی رو که می خوایم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

موارد آموخته شده رو تمرین کنیم، تمرین هامونو تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. امیدوارم موارد گفته شده بتونه برای شما زبان آموزای عزیز مفید واقع شده و گامی در جهت بهبود دانش زبانی شما باشه. ما در لینگومن همیشه سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

501 Spanish Verbs

This self-teaching book of 501 commonly used Spanish verbs for students and travelers provides fingertip access to correct verb forms.

Verb conjugations are usually found scattered in Spanish grammar books and they are difficult to find quickly when needed. Verbs have always been a major problem for students no matter what system or approach the teacher uses. You will master Spanish verb forms if you study this book for a few minutes every day, especially the pages before and after the alphabetical listing of the 501 verbs.

  دانلود نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی Easy Learning Spanish v6.0

This book will help make your work easier and at the same time will teach you Spanish verb forms systematically. It is a useful book because it provides a quick and easy way to find the full conjugation of many Spanish verbs. The synonyms and antonyms listed for each of the model verbs will help you consider other verbs when expressing yourself in Spanish. When the synonym or antonym is not in the main list, a model verb is given in parentheses.

هم اکنون می توانید کتاب 501 فعل اسپانیایی را از لینگومن دریافت دارید.

ادامه مطلب

دانلود