دانلود کتاب زبان انگلیسی حقوقی (لغات و ریدینگ)

دانلود کتاب زبان انگلیسی حقوقی (لغات و ریدینگ)

در کتاب زبان انگلیسی حقوقی (Professional English in Use: Law) به بررسی لغات و اصطلاحات حقوقی در زبان انگلیسی پرداخته می شود. این کتاب به صورت PDF تقدیم حضورتان می شود. در ادامه بیشتر با کتاب زبان رشته حقوق آشنا می شویم.

کتاب زبان انگلیسی حقوقی

این کتاب کاری است از دانشگاه معظم کمبریج و مناسب افرادی است که رشته تخصصی شان حقوق بوده و خواهان تسلط بر اصطلاحات تخصصی رشته خود در زبان انگلیسی هستند. رشته حقوق از آن دسته رشته هایی است که مترجمان آن با حساسیت بالایی در امر ترجمه و برگرداندن جملات و عبارات مواجهند. از این رو کتاب حاضر شاید اندکی از این دشواری های ترجمه متون علی الخصوص برای مترجمان تازه کار بکاهد.

 فرض کنید شما دارای یک دفتر حقوقی بین المللی در کشوری خارجی هستید که به امور مهاجرتی و حقوقی مشتریانتان می رسید. در این شرایط زبان انگلیسی حقوقی تان باید در سطح بسیار عالی باشد. این امر بدین جهت حائز اهمیت است که شما در طول کارتان نیازمند نگارش متون حقوقی و بکار گیری لغات و اصطلاحات رایج حقوق در آن می باشید. در این شرایط کتاب فوق می تواند کمک شایانی به شما بنماید.

 از دیگر کاربردهای این کتاب می توان به تدریس آن در دانشگاه توسط استادان زبان انگلیسی رشته حقوق اشاره نمود. این دسته از اساتید می توانند از این کتاب به عنوان منبعی برای تدریس درس زبان تخصصی رشته حقوق بهره بگیرند.

کتاب زبان انگلیسی حقوقی برای دانشجویان سطح متوسط به سطح بالاتر مناسب است و شامل 45 درس است که طیف گسترده ای از واژگان حقوقی را پوشش می دهد. عناوین شامل حقوق شرکتی و تجاری، مسئولیت، قانون قرارداد و مالکیت معنوی است. این کتاب همچنین به معرفی لغات عمومی حقوقی مرتبط با سیستم های حقوقی، مشاغل حقوقی و مهارت هایی که وکلا در زندگی روزمره کاری آنها نیاز دارند، می پردازد.

کتاب زبان انگلیسی حقوقی همچنین یک ایده آل مناسب برای زبان آموزانی است که برای گواهینامه انگلیسی حقوقی بین المللی کمبریج (ILEC) آماده می شوند و موضوعات و واژگان کلیدی آزمون را پوشش می دهد.

Professional English in Use: Law

Professional English in Use Law is suitable for upper-intermediate to advanced students and contains 45 units covering a wide variety of legal vocabulary. Topics include corporate and commercial law, liability, contract law and intellectual property. The book also introduces general legal vocabulary related to legal systems, the legal professions and the skills lawyers need in their daily working lives.

کتاب زبان انگلیسی تخصصی رشته حقوق (لغات، اصطلاحات، مکالمه) | English for Law
کتاب جامع آموزش زبان تخصصی حقوق

کتاب خودآموز جامع زبان تخصصی رشته حقوق سعی داشته هر چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ را در محیط های حقوقی مانند دادگاه و نیز خواندن و نوشتن متون تخصصی حقوق را به دانشجویان و علاقمندان به حوزه زبان حقوق آموزش دهد. کتاب حاضر آموزش را از سطوح خیلی پایین شروع کرده و به تدریج بر سختی مطالب افزوده می شود. همچنین اساتید زبان تخصصی رشته حقوق نیز می توانند از این کتاب به عنوان کتاب منبع این کلاس استفاده نمایند. از جمله خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

       
  • بدون نیاز به دانش زبانی بالا
  • امکان مطالعه به صورت خودآموز
  • دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته
  • دارای متون حقوقی به زبان انگلیسی
  • دیکشنری کامل در انتهای هر کتاب (مجموعا 3 کتاب)
  • آموزش مکالمه در محیط های حقوقی مثل دادگاه
  • ویژه اساتید، دانشجویان و علاقمندان به رشته حقوق
اطلاعات بیشتر و خرید

Professional English in Use Law is also an ideal companion for learners preparing for the new Cambridge International Legal English Certificate (ILEC) and covers key topics and vocabulary from the exam.

مترجمان تازه کار و علاقمندان به زبان انگلیسی حقوقی نیز به نوبه خود می توانند از کتاب حاضر به نحو احسن بهره مند گردند. هم اکنون امکان دریافت کتاب حاضر از لینگومن برای زبان آموزان گرامی فراهم است.

مکمل یادگیری

امیدوارم از مطلب بالا لذت برده باشید. و اما برای یادگیری بیشتر زبان انگلیسی حقوقی پیشنهاد می کنیم کتاب زبان انگلیسی تخصصی حقوق (لغات، اصطلاحات، مکالمه) | English for Law رو فراموش نکنین.

و اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیاره و اغلب زبان آموزا ازش غافل می شن، عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه هست. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری هستن. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموز یا در کل محصل ها قرار بگیره، بی شک تنها عایدیش، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری هست. پس هر مبحثی رو که می خوایم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

موارد آموخته شده رو تمرین کنیم، تمرین هامونو تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. امیدوارم موارد گفته شده بتونه برای شما زبان آموزای عزیز مفید واقع شده و گامی در جهت بهبود دانش زبانی شما باشه. ما در لینگومن همیشه سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

ادامه مطلب

دانلود