دانلود دیکشنری انگلیسی 3 جلدی Easier English (مبتدی، متوسط، دانشجویی)

دانلود دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی Easier English (Basic, Intermediate, Student)

در این مطلب به معرفی سری دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی Easier English می پردازیم. این سری تشکیل شده از سه نسخه Basic یا مبتدی، Intermediate یا متوسط و Student یا دانش آموز یا دانشجو.

دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی Easier English

نسخه Basic، اولین نسخه از سری دیکشنری های Easier English است که به ادعای تدوین گرانش دارای بیش از ۱۰ هزار واژه کاربردی با معنی و توضیحات کافی می باشد. همانطور که مشاهده می نمایید این دیکشنریسطح Basic یا مبتدی این سری واژه نامه ها می باشد. این واژه نامه مناسب افراد مبتدی و آنهایی است که تازه شروع به یادگیری زبان کرده اند. برای دانش آموزان و دانشجویانی هم که سطح زبانشان چندان خوب نیست توصیه می شود از این نسخه بهره جویند. در ادامه نسخه های سطوح بالاتر را نیز خدمت شما کاربران محترم معرفی خواهیم کرد.

و اما سطح Intermediate یا متوسط این سری دیکشنری ها: در این سطح لغات کمی مشکل تر و تعداد آنها نیز سه برابر شده است. در این نسخه تعداد واژگانی که قرار دارند به حدود ۲۸ هزار واژه می رسد. این واژگان همانند نسخه‌ی پیشین دارای معنی و توضیحات تکمیلی نیز هستند. این نسخه را به کسانی که نسخه Basic کتاب را مطالعه کرده و بر واژگان آن تا حدود زیادی تسلط دارند توصیه می نماییم.

سومین و آخرین نسخه از سری دیکشنری های Easier English که Student Dictionary نام دارد، فرهنگ لغتی است شامل بیش از ۳۲ هزار واژه به همراه معانی و توضیحات هر یک از آنها. این دیکشنری به نسبت غنی تر از دو دیکشنری معرفی شده‌ی پیشین می باشد. تعداد لغات آن بالاتر و سختی واژگانش بیشتر شده است. این دیکشنری را به افرادیکه تسلط کافی بر واژگان دو دیکشنری پیشین پیدا کرده اند و یا نیازمند دیکشنری جامع تری هستند توصیه می کنیم.

  دانلود دیکشنری رشته علوم ارتباطات و مطالعات رسانه | Dictionary of Media and Communication Studies

هم اکنون می توانید این سه دیکشنری ارزشمند را به رایگان از لینگومن دریافت دارید.

ادامه مطلب

دانلود دیکشنری انگلیسی 3 جلدی Easier English (مبتدی، متوسط، دانشجویی)