دانلود نرم افزار مترجم متن برای آیفون (iOS)

دانلود نرم افزار مترجم متن برای آیفون (iOS)

دانلود نرم افزار مترجم متن برای آیفون (iOS) را خدمت شما لینگومنان عزیز در این مطلب معرفی می کنیم. این نرم افزار بر روی دستگاه هایی با سیستم عامل iOS قابل نصب و راه اندازی است. در ادامه بیشتر با خصوصیات و ویژگی های آن آشنا می شویم. در انتهای مطلب می توانید به دانلود این اپلیکیشن مترجم آیفون اقدام نمایید.

دانلود نرم افزار مترجم متن برای آیفون

امروزه استفاده از آیفون و آیپد و سایر محصولات شرکت معظم اپل بسیار رایج شده و این نوع دستگاه ها که با پلتفرم iOS کار می کنند به وفور در بازار یافت می شوند. در این میان هستند اپلیکیشن های بسیار کاربردی که برای این سری گوشی‌ها و گجت‌ها طراحی و پیاده سازی شده اند.

یکی از این اپ ها که اتفاقا بسیار هم طرفدار دارد اپ مترجم یا Translator می باشد. حس اینکه در هر کجا که باشید بتوانید متن خود را به راحتی ترجمه نمایید بسیار شگفت انگیز است. البته این موضوع زمانی شگفت انگیزتر می شود که شما خود یک مترجم نیز باشید. آن وقت دیگر به قول معروف نور علی نور می شود!

البته یادآوری این نکته نیز خالی از لطف نخواهد بود که هیچگاه ترجمه‌ی ماشینی به پای ترجمه‌ی انسانی نخواهد رسید ولی به قول معروف کاچی به از هیچی! به هر حال هم اکنون یک نسخه از این مترجم‌های متن را برایتان تدارک دیدیم که امیدواریم مورد پسند شما واقع شده باشد.

لینگومن همیشه قصد داشته از برترین مراجع، بهترین منابع را در اختیار شما زبان آموزان گرامی قرار دهد. این دیکشنری نیز مانند سایر منابع معرفی شده در این سایت از بهترین نرم افزارهای موجود برای سیستم عامل iOS شرکت اپل است. گوشی های آیفون امروزه کاربرد زیادی پیدا کرده اند. این دیکشنری نیز برای دارندگان این گوشی بسیار مناسب است. امید است مورد توجه شما زبان آموزان و لینگومنان گرامی قرار گیرد.

  دانلود دیکشنری لانگمن برای اندروید | Longman Dictionary of English

هم اکنون می توانید به دانلود نرم افزار مترجم متن آیفون برای سیستم عامل iOS بپردازید.

ادامه مطلب

دانلود