دانلود دیکشنری پزشکی اندروید با 100.000 لغت پزشکی

دانلود دیکشنری پزشکی اندروید

دیکشنری پزشکی اندروید Medical Dictionary مختص دانشجویان، استادان و علاقمندان به رشته پزشکی تهیه شده است. این دیکشنری پزشکی برای اندروید طراحی شده و شامل بیش از 100.000 لغت و عبارت تخصصی رشته پزشکی است. در ادامه بیشتر با این فرهنگ لغت پزشکی و ویژگی هایش آشنا می شویم.

دیکشنری پزشکی اندروید

دیکشنری های تخصصی همواره یکی از ملزومات تحصیلی هر دانشجوی رشته های پزشکی می باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی این دیکشنری ها هم مانند سایر کتب، از حالت کلاسیک و کاغذی خود خارج شده و به شیوه مدرن و امروزی شان یعنی ارائه بر روی کامپیوتر و موبایل در آمده اند.

در مطلب حاضر دیکشنری تخصصی پزشکی را برای پلتفورم اندروید آماده دریافت کرده ایم. در این دیکشنری تخصصی بالغ بر ۱۰۰ هزار لغت و واژه تخصصی پزشکی همراه با معانی آنها گنجانده شده است. نکته قابل توجه اینکه، این دیکشنری با وجود رایگان بودنش بر خلاف سایر واژه نامه ها که یا دارای نوعی محدودیت در ساختار خود و یا دارای تبلیغات هستند، کاملا بدون تبلیغات و به صورت جامع ارایه شده است. مفتخریم این دیکشنری ارزشمند را از طریق لینگومن در اختیار شما قرار دهیم.

مکمل یادگیری

امیدوارم از مطلب بالا لذت برده باشین و از دیکشنری استفاده کرده باشین. و اما برای یادگیری بیشتر لغات پزشکی پیشنهاد می کنم کتاب آموزش زبان انگلیسی رشته پزشکی | Oxford English For Careers Medicine رو فراموش نکنین.

و اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیاره و اغلب زبان آموزا ازش غافل می شن، عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه هست. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری هستن. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموز یا در کل محصل ها قرار بگیره، بی شک تنها عایدیش، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری هست. پس هر مبحثی رو که می خوایم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

  دانلود نرم افزار مترجم متن برای آیفون (iOS)

موارد آموخته شده رو تمرین کنیم، تمرین هامونو تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. امیدوارم موارد گفته شده بتونه برای شما زبان آموزای عزیز مفید واقع شده و گامی در جهت بهبود دانش زبانی شما باشه. ما در لینگومن همیشه سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

ادامه مطلب

دانلود