دانلود کتاب زبان انگلیسی پزشکی PDF | لغات و اصطلاحات پزشکی

دانلود کتاب زبان انگلیسی تخصصی پزشکی | Professional English in Use: Medicine

دانلود کتاب زبان انگلیسی پزشکی Professional English in Use: Medicine موضوع این مطلب لینگومن است. این کتاب به اصطلاحات و لغات رشته پزشکی می پردازد. این کتاب به صورت PDF در اختیار شما زبان آموزان و علاقمندان به زبان پزشکی قرار می گیرد.

کتاب زبان انگلیسی پزشکی Professional English in Use: Medicine

سری کتاب های Professional English in Use هم مثل بسیاری از مجموعه های دیگر معرفی شده در لینگومن، یکی از بهترین عناوین موجود برای آموزش زبان انگلیسی برای مقاصد خاص می باشد.

در این پست به معرفی کتاب ویژه زبان انگلیسی پزشکی از این سری می پردازیم. هر رشته ای در دانشگاه دارای زبان انگلیسی مختص خود می باشد. یعنی اصطلاحات و تعبیرات به کار رفته در یک رشته گاها بسیار متفاوت از معنای همان واژه در دیکشنری های معمولی می باشد. از این رو دانستن این واژگان به ویژه برای مترجمان محترم که قصد ترجمه حرفه ای یک اثر علمی را دارند بسیار ضروری و حیاتی است.

این سری کتب به مترجمان در درک و آشنایی هر چه بیشتر اصطلاحات زبان انگلیسی در حوزه های مختلف کمک شایانی خواهد کرد. این کتاب نیز به مباحث مربوط به پزشکی و اصطلاحات این حوزه پرداخته است. امید است مورد توجه کاربران عزیز واقع شده باشد.

کتاب Professional English in Use: Medicine شامل 60 درس است که طیف گسترده ای از واژگان پزشکی را پوشش می دهد. موضوعات شامل بیماری ها و علائم، تحقیقات، درمان، معاینه و پیشگیری است. این کتاب همچنین به معرفی واژگان پزشکی عمومی مربوط به ارگان های بدن و عملکرد هر ارگان، پرسنل پزشکی و پیرا پزشکی، آموزش و تحقیق و ارائه می پردازد.

کتاب Professional English in Use: Medicine با کمک موسسه پزشکی مطالعات زبان کاربردی با دقت مورد تحقیق قرار گرفته است و مشخص شده که این کتاب برای مدرسان انگلیسی رشته پزشکی و پزشکانی که در محل کار خود، یا در کشور خود و یا خارج از کشور نیاز به استفاده از زبان انگلیسی دارند، ضروری است.

Professional English in Use: Medicine

Professional English in Use Medicine contains 60 units covering a wide variety of medical vocabulary. Topics include diseases and symptoms, investigations, treatment, examining and prevention. The book also introduces general medical vocabulary related to parts and functions of the body, medical and para-medical personnel, education and training, research, and presentations.

کتاب زبان تخصصی پزشکی
کتاب جامع آموزش زبان تخصصی پزشکی

کتاب خودآموز جامع زبان تخصصی رشته پزشکی سعی داشته هر چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ را در محیط های پزشکی مانند بیمارستان و نیز خواندن و نوشتن متون تخصصی پزشکی را به دانشجویان و علاقمندان به حوزه زبان پزشکی آموزش دهد. کتاب حاضر آموزش را از سطوح خیلی پایین شروع کرده و به تدریج بر سختی مطالب افزوده می شود. همچنین اساتید زبان تخصصی رشته پزشکی نیز می توانند از این کتاب به عنوان کتاب منبع این کلاس استفاده نمایند. از جمله خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بدون نیاز به دانش زبانی بالا
  • امکان مطالعه به صورت خودآموز
  • دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته
  • دارای متون پزشکی به زبان انگلیسی
  • دیکشنری کامل در انتهای هر کتاب (مجموعا 3 کتاب)
  • آموزش مکالمه در محیط های پزشکی
  • ویژه اساتید، دانشجویان و علاقمندان به رشته پزشکی
اطلاعات بیشتر و خرید

Professional English in Use Medicine has been carefully researched using the Institute for Applied Language Studies medical corpus and is a must for teachers of medical English and for medical practitioners who need to use English at work, either in their own country or abroad.

لینگومن همیشه سعی داشته بهترین منابع را از برترین مراجع گردآوری کرده و در اختیار شما لینگومنان عزیز قرار دهد. امید است این کتاب نیز مانند سایر کتب ارایه شده، مورد توجه شما عزیزان واقع شود.

مکمل یادگیری

امیدوارم از مطلب بالا لذت برده باشین. و اما برای یادگیری بیشتر زبان رشته پزشکی پیشنهاد می کنم کتاب آموزش زبان انگلیسی رشته پزشکی | Oxford English For Careers Medicine رو فراموش نکنین.

و اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیاره و اغلب زبان آموزا ازش غافل می شن، عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه هست. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری هستن. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموز یا در کل محصل ها قرار بگیره، بی شک تنها عایدیش، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری هست. پس هر مبحثی رو که می خوایم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

موارد آموخته شده رو تمرین کنیم، تمرین هامونو تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. امیدوارم موارد گفته شده بتونه برای شما زبان آموزای عزیز مفید واقع شده و گامی در جهت بهبود دانش زبانی شما باشه. ما در لینگومن همیشه سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

ادامه مطلب

دانلود