دانلود کتاب ترمینولوژی پزشکی (مدیکال ترمینولوژی PDF)

دانلود کتاب ترمینولوژی پزشکی (مدیکال ترمینولوژی PDF)

دانلود کتاب ترمینولوژی پزشکی (مدیکال ترمینولوژی PDF) با نام Medical Terminology: A Short Course می پردازیم. این کتاب همانطور که از نامش برمی آید به بررسی اصطلاحات تخصصی رشته پزشکی می پردازد.

کتاب ترمینولوژی پزشکی

در این کتاب همانگونه که از نامش نیز پیداست، لغات و اصطلاحات زبان تخصصی رشته پزشکی به تفضیل آمده. زبان کتاب انگلیسی به انگلیسی است. کتاب حاضر مناسب دانشجویان، استادان، مترجمان و علاقمندان به زبان تخصصی پزشکی می باشد.

با کتاب مدیکال ترمینولوژی به سرعت در اصول اصطلاحات پزشکی تسلط پیدا کنید و تقریباً بلافاصله شروع به گفتن و نوشتن اصطلاحات کنید! با استفاده از روش های اثبات شده یادگیری داوی-الن چابنر، کتاب Medical Terminology: A Short Course اطلاعات زمان بر و غیر ضروری را حذف می کند و به شما کمک می کند تا دایره واژگان پزشکی از پسوندها، پیشوندها و ریشه کلمات که بیشترین مواجه می شوید بسازید.

در کتاب ترمینولوژی پزشکی اصطلاحات پزشکی در زمینه آناتومی و فیزیولوژی انسانی برای کمک به شما در درک دقیق معنای آنها معرفی شده اند و مطالعات موردی، پرچم ها و فعالیت ها نحوه استفاده اصطلاحات پزشکی را در عمل نشان می دهند. با استفاده از مواردی چون انیمیشن های پزشکی، بازی با کلمات و فلش کارت در وب سایت همراه Evolve، از اینکه اصطلاحات پزشکی به راحتی به بخشی از واژگان شما تبدیل می شود شگفت زده خواهید شد.

توضیحات ساده، واضح و غیرفنی اصطلاحات پزشکی را از بین می برد حتی اگر سابقه کمی در پزشکی یا علوم داشته باشید. رویکرد خودآموزی متن / کتاب کار یادگیری را در هر مرحله از راه با برچسب گذاری نمودارها، آزمون های تلفظ و برگه های بررسی در کل کتاب تقویت می کند.

  دانلود کتاب لغات تخصصی پزشکی (تمرین با پاسخنامه)
کتاب زبان تخصصی پزشکی
کتاب جامع آموزش زبان تخصصی پزشکی

کتاب خودآموز جامع زبان تخصصی رشته پزشکی سعی داشته هر چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ را در محیط های پزشکی مانند بیمارستان و نیز خواندن و نوشتن متون تخصصی پزشکی را به دانشجویان و علاقمندان به حوزه زبان پزشکی آموزش دهد. کتاب حاضر آموزش را از سطوح خیلی پایین شروع کرده و به تدریج بر سختی مطالب افزوده می شود. همچنین اساتید زبان تخصصی رشته پزشکی نیز می توانند از این کتاب به عنوان کتاب منبع این کلاس استفاده نمایند. از جمله خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بدون نیاز به دانش زبانی بالا
  • امکان مطالعه به صورت خودآموز
  • دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته
  • دارای متون پزشکی به زبان انگلیسی
  • دیکشنری کامل در انتهای هر کتاب (مجموعا 3 کتاب)
  • آموزش مکالمه در محیط های پزشکی
  • ویژه اساتید، دانشجویان و علاقمندان به رشته پزشکی
اطلاعات بیشتر و خرید

کتاب اصطلاحات رشته پزشکی به انگلیسی Medical Terminology به صورت کاملا مصور و رنگی در ۴۳۹ صفحه از جانب انتشارات معظم Elsevier چاپ و منتشر شده است. نسخه ای که در اینجا به آن می پردازیم آخرین نسخه این کتاب یعنی ویراست ۶ آن می باشد. امید است کتاب حاضر مورد توجه کلیه علاقمندان به علوم پزشکی واقع گردد. در ادامه می توانید به دانلود رایگان کتاب ترمینولوژی پزشکی از لینگومن اقدام فرمایید.

Medical Terminology: A Short Course

Quickly master the basics of medical terminology and begin speaking and writing terms almost immediately! Using Davi-Ellen Chabner’s proven learning methods, Medical Terminology: A Short Course, 6th Edition omits time-consuming, nonessential information and helps you build a working medical vocabulary of the most frequently encountered suffixes, prefixes, and word roots.

  دانلود کتاب زبان انگلیسی پزشکی PDF | لغات و اصطلاحات پزشکی

Medical terms are introduced in the context of human anatomy and physiology to help you understand exactly what they mean, and case studies, vignettes, and activities demonstrate how medical terms are used in practice. With all this plus medical animations, word games, and flash cards on the companion Evolve website, you’ll be amazed at how easily medical terminology becomes part of your vocabulary.

Simple, clear, non-technical explanations demystify medical terminology even if you’ve had little or no background in medicine or science. Self-teaching text/workbook approach reinforces learning every step of the way with labeling diagrams, pronunciation tests, and review sheets throughout the book.

ادامه مطلب

دانلود