دانلود دیکشنری تخصصی برق PDF (11000+ اصطلاح و لغت)

دانلود دیکشنری تخصصی برق PDF (11000+ اصطلاح و لغت)

دانلود دیکشنری تخصصی برق PDF با نام Electrical Engineering Dictionary برای دانشجویان رشته مهندسی برق الکترونیک، قدرت، مخابرات و سایر گرایش ها، استادان و نیز مترجمان تخصصی این رشته عنوان این مطلب لینگومن است. در این دیکشنری تک زبان اصطلاحات و لغات تخصصی رشته مهندسی برق به صورت کاملا جامع با جزئیات کامل به صورت الفبایی مرتب شده است. در ادامه بیشتر با این دیکشنری تک زبانه تخصصی رشته مهندسی برق آشنا می شویم.

دیکشنری تخصصی برق PDF

از مهم ترین ویژگی های این دیکشنری ارجاع پژوهش گر با پیوند به موارد مربوط به واژه مورد جستجوی وی است. بدین معنی که در جلوی اکثر واژه ها، لغت مشابه و مرتبط با آن درج شده و شخص مطالعه کننده می تواند با یک کلیک روی آن به صفحه توضیحات آن لغت هدایت شود. این دیکشنری اسکن شده نیست و کاملا قابلیت انتخاب کلمات و جملات در آن وجود داشته و دارای بالاترین کیفیت است. در ادامه بیشتر در این مورد بحث می کنیم.

پوشش موجز و در عین حال جامع مهمترین اصطلاحات، کلمات اختصاری و تعاریف، چاپ اول فرهنگ جامع مهندسی برق را به پرفروش ترین کتاب این حوزه تبدیل کرد. پیشرفت های اخیر در بسیاری از گرایش های این رشته که به سرعت در حال رشد است، چاپ جدید این مرجع را ضروری کرده است.

دیکشنری تخصصی برق شامل بیش از 1500 اصطلاح اضافی است، اکنون بیش از 11000 اصطلاح در کل جمع آوری شده توسط یک هیئت بین المللی برجسته از متخصصان جهان، تهیه شده از کتاب های راهنمای بسیار محبوب و معتبر CRC، و همراه با بیش از 120 جدول و تصویر.

  دانلود دیکشنری لانگمن PDF (انگلیسی امریکایی)

زمینه های جدید اضافه شده در این نسخه دیکشنری تخصصی برق عبارتند از: کنترل فرآیند و ابزار دقیق سنسورها و سیستم های جاسازی شده مهندسی پزشکی پزشکی وسایل نقلیه ترکیبی ذخیره سازی داده های مکاترونیک GIS شامل اصطلاحات جدیدی است که نشان دهنده رشد سریع این موارد است: پردازش تصویر تصویر الکترونیک رایانه مرجع به روز برای کل رشته مهندسی برق، پوشش الکترونیک دستگاه و مهندسی سیستم های الکتریکی، مایکروویو، کنترل، قدرت و دیجیتال، علاوه بر حوزه های جدید ذکر شده در بالا.

خواه یک مهندس برق یا دانشجو برق باشید و یا یک حرفه ای از یک رشته دیگر که به اطلاعات کامل و به روز نیاز دارید، نیازی به جستجوی دیکشنری تخصصی برق، چاپ دوم ندارید. در ادامه شما را به مطالعه توضیحات انگلیسی این دیکشنری تخصصی برق ارزشمند دعوت می کنیم.

Electrical Engineering Dictionary

Succinct yet comprehensive coverage of the most important terms, acronyms, and definitions made the first edition of the Comprehensive Dictionary of Electrical Engineering a bestseller. Recent advances in many disciplines of this rapidly growing field have made necessary a new edition of this must-have reference.

This authoritative lexicon includes more than 1500 additional terms, now supplying more than 11,000 total terms gathered by a stellar international panel of the world’s leading experts, compiled from CRC‘s immensely popular and highly respected handbooks, and accompanied by more than 120 tables and illustrations.

New areas to this edition include: Process Control and Instrumentation Embedded Sensors and Systems Biomedical Engineering Hybrid Vehicles Mechatronics Data Storage GIS Includes new terms reflecting the rapid growth in: Computer Electronics Image Processing Nanotechnology Fuel Cells Phillip Laplante has again succeeded in producing an invaluable, up-to-date reference for the entire field of electrical engineering, covering device electronics and applied electrical, microwave, control, power, and digital systems engineering in addition to the new areas listed above.

  دانلود کتاب آموزش لغات و املای انگلیسی | Vocabulary and Spelling Success in 20 Minutes a Day

Whether you are a practicing or student electrical engineer or a professional from another field in need of complete and updated information, you need look no further than the Comprehensive Dictionary of Electrical Engineering, Second Edition.

هم اکنون امکان دانلود دیکشنری تخصصی برق PDF از لینگومن برای شما زبان آموزان و علاقمندان به زبان انگلیسی فراهم است. امید است این دیکشنری و کتاب های موجود در سایت رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم آورد. ضمنا شما می توانید از لینک های زیر نیز به منظور تهیه کتاب های جامع زبان تخصصی برق استفاده کنید:

کتاب زبان تخصصی برق الکترونیک | English for Electronics

کتاب زبان تخصصی مکانیک و الکترونیک | English for Mechanics & Electronics

کتاب زبان تخصصی برق الکترونیک
کتاب زبان تخصصی رشته مهندسی برق الکترونیک

کتاب خودآموز جامع زبان تخصصی رشته برق سعی داشته هر چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ را در محیط های برق مانند بیمارستان و نیز خواندن و نوشتن متون تخصصی برق را به دانشجویان و علاقمندان به حوزه زبان برق آموزش دهد. کتاب حاضر آموزش را از سطوح خیلی پایین شروع کرده و به تدریج بر سختی مطالب افزوده می شود. همچنین اساتید زبان تخصصی رشته برق نیز می توانند از این کتاب به عنوان کتاب منبع این کلاس استفاده نمایند. از جمله خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

             
  • بدون نیاز به دانش زبانی بالا
  • امکان مطالعه به صورت خودآموز
  • دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته
  • دارای متون برق به زبان انگلیسی
  • دیکشنری کامل در انتهای هر کتاب (مجموعا 3 کتاب)
  • آموزش مکالمه در محیط های برق
  • ویژه اساتید، دانشجویان و علاقمندان به رشته برق
  دانلود دیکشنری انگلیسی 3 جلدی Easier English (مبتدی، متوسط، دانشجویی)
اطلاعات بیشتر و خرید

ادامه مطلب

دانلود