دانلود دیکشنری لانگمن برای آیفون | Longman Key Words Dictionary for iOS

دانلود دیکشنری لانگمن برای آیفون | Longman Key Words Dictionary for iOS

دانلود دیکشنری لانگمن برای آیفون (کلمات کلیدی) Longman Keywords Dictionary. این دیکشنری حاوی ۳۰۰۰ کلمه کلیدی و مهم در زبان انگلیسی است که با تصویر و مثال سعی در تفهیم آن به خواننده دارد. در ادامه بیشتر با این دیکشنری آشنا می شویم.

دیکشنری لانگمن برای آیفون

دیکشنری های لانگمن همیشه بی نظیر بوده اند، چه در حالت کاغذی شان و چه حالا که کم کم دیگر دارند تبدیل به اپلیکیشن های آیفون و آیپد و آندرویدی می شوند. دیکشنری که هم اکنون قصد معرفی اش را داریم یکی از بهترین ها در نوع خود است. این دیکشنری مخصوص گوشی آیفون ۵ طراحی شده و برای سیستم عامل iOS  نسخه ۴٫۳ به بعد می باشد. امید است دیکشنری حاضر مورد توجه شما دوستان لینگومن قرار گرفته باشد.

اکنون می توانید برنامه های دیکشنری Longman را در آیفون یا iPod touch خود بارگیری کنید و به جامع ترین و آسان ترین قابل درک فرهنگ لغت انگلیسی در جیب خود دسترسی داشته باشید. فقط برای بارگیری بخش “مرجع” App Store در iTunes یا در iPhone خود مراجعه کنید. آخرین برنامه های دیکشنری Longman یا روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

Longman Keywords Dictionary for iOS

You can now download Longman dictionary applications to your iPhone or iPod touch and have access to the most comprehensive and easy-to-understand English dictionaries in your pocket.Just visit the App Store ‘Reference’ section in iTunes or on your iPhone to download the latest Longman dictionary applications or click on the links below.

ادامه مطلب

دانلود