دانلود دیکشنری آکسفورد اندروید و آیفون Advanced Learner’s

دانلود دیکشنری آکسفورد اندروید و آیفون Advanced Learner's

دیکشنری آکسفورد اندروید و آیفون Advanced Learner’s یکی از بهترین دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی موجود برای گوشی های اندرویدی، آیفون و جاوا می باشد. این واژه نامه تک زبانه از کامل ترین، پرکاربردترین و مهمترین دیکشنری های تک زبانه موجود بوده و کاری است از انتشارات معظم دانشگاه آکسفورد را که سازگار با تمامی گوشی های اندرویدی و آیفون می باشد. به جرات می توان گفت دیکشنری Advanced Learners’ آکسفورد کامل‌ترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای موبایل می باشد.

دانلود دیکشنری آکسفورد اندروید ادونس (Advanced Learner’s)

امروزه شما چه مترجم حرفه ای متون علمی و فنی یا علوم انسانی باشید و چه زبان آموز یکی از آموزشگاههای زبان، به کتابی به نام دیکشنری که حاوی لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی باشد، نیازمندید. اغلب مترجمان زبده و کارکشته از دیکشنری هایی مانند Advanced Learner’s و وبستر بهره می گیرند.

حال آنکه نسخه چاپی این کتاب ها بسیار قطور و سنگین بوده و مناسب حمل و استفاده در هر مکانی نمی باشند. به جای آن دیکشنری های نرم افزاری جدیدی پا به عرصه ظهور گذاشتند که می توان آنها را در گوشی ها، تبلت ها و یا کامپیوتر همراه خود (لپ تاپ) حمل کرده و به شکل بسیار مفیدتری از آنها بهره برد. دیکشنری حاضر هم از این قاعده مستثنا نیست.

این دیکشنری با هر سه نوع گوشی اندرویدی، آیفون و جاوا سازگار است. به جرات می توان گفت این لغتنامه تمامی نیازهای یک مترجم، زبان آموز و یا دبیر زبان انگلیسی را برآورد می کند. البته برای استفاده از آن نیز باید کمی زبان انگلیسی تان قوی بوده باشد. به همین منظور اگر زبان آموز مبتدی هستید این دیکشنری مناسب شما نیست. می توانید از دیکشنری های دیگری که سطحشان پایین تر است (مانند Basic) و یا Student Dictionary ها استفاده نمایید.

  دانلود نرم افزار اندروید آموزش زبان Lingua.ly

هم اکنون می توانید به دانلود دیکشنری آکسفورد اندروید و آیفون و جاوا اقدام نمایید.

ادامه مطلب