دانلود دیکشنری پزشکی آکسفورد برای اندروید (آفلاین و آنلاین)

دانلود دیکشنری پزشکی آکسفورد اندروید | Oxford Concise Medical Dictionary

دانلود دیکشنری پزشکی آکسفورد Oxford Concise Medical Dictionary، این فرهنگ لغت، همانطور که از نامش بر می آید، دیکشنری تخصصی رشته پزشکی بوده که توسط دانشگاه آکسفورد برای اندروید ارایه شده است. ضمنا این دیکشنری هم به صورت اندروید و هم به صورت جاوا در لینگومن ارایه شده است تا لینگومنانی که دسترسی به اپلیکیشن اندروید ندارند بتوانند از نسخه جاوا آن نیز استفاده نمایند.

دیکشنری پزشکی آکسفورد اندروید

این دیکشنری نیز همانند سایر دیکشنری های ارایه شده توسط این دانشگاه بسیار جامع، کامل و کاربردی می باشد. این واژه نامه دستیاری بسیار توانمند برای مترجمان عرصه پژشکی می باشد. قابلیت ویژه آن یعنی سازگاری با اندروید سبب شده با بسیاری از گوشی های موبایل کنونی سازگاری کامل داشته باشد. این ویژگی باعث می شود دیکشنری همیشه در کنار مترجم یا زبان آموز بوده و در هر زمان و مکانی قابل استفاده باشد. همچنین از دیگر قابلیت های این دیکشنری امکان تمرین و تکرار و یادگیری لغات و واژگان تخصصی پزشکی است. در ادامه به ویژگی ها این دیکشنری ارزشمند نگاهی می اندازیم.

ویژگی های دیکشنری پزشکی آکسفورد

  • دارای جستجوی بسیار سریع در هنگام تایپ لغات
  • دارا بودن fuzzy filter برای زمانی که از طرز صحیح نوشته شدن یک کلمه مطمئن نیستید
  • جستجو بر اساس کلمه کلیدی به منظور جستجو برای یافتن کلیدواژه ها در افعال دوکلمه ای
  • جایگزینی یک واژه، با تعداد کلماتی که در یک متن نوشته شده است

این دیکشنری شامل یک سری ابزارهای کاربردی است که با استفاده از  آن می توانید یادگیری های خودتان را گسترش دهید:

  • دارا بودن لیست مورد علاقه ها برای اضافه کردن کلمات دلخواه به کتابخانه و لیست و دسترسی بسیار سریع به آن
  • ذخیره شدن آخرین لغاتی که مشاهده کرده اید در بخش تاریخچه برنامه. بنابراین شما این امکان را خواهید داشت تا سریعا به لغاتی که قبلا جستجو کرده بودید، دسترسی داشته باشید.
  • نمایش دادن واژگان جدید به صورت روزانه برای حفظ کردن و افزایش یادگیری
  • قابلیت استفاده از دیکشنری به عنوان یک ویجت در صفحه اصلی و ترجمه لغات در زمانی بسیار سریع و کوتاه به وسیله این ویجت
  • مشاهده واژه ها در زمینه برنامه به همراه جملات مثالی برای تفهیم و یادگیری بیشتر و سریع تر
  • پشتیبانی از حالت آفلاین و آنلاین؛ در حالت آفلاین شما باید تمام دیتابیس را دانلود کنید تا برای ترجمه کردن لغات نیازی به اینترنت نداشته باشید.
  دانلود دیکشنری چند زبانه برای اندروید | dict.cc+ Dictionary for Android

مکمل یادگیری

امیدوارم از مطلب بالا لذت برده باشین و دیکشنری مختصر پزشکی آکسفورد رو استفاده کرده باشین. و اما برای یادگیری بیشتر زبان تخصصی پزشکی پیشنهاد می کنم کتاب آموزش زبان انگلیسی رشته پزشکی | Oxford English For Careers Medicine رو فراموش نکنین.

و اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیاره و اغلب زبان آموزا ازش غافل می شن، عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه هست. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری هستن. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموز یا در کل محصل ها قرار بگیره، بی شک تنها عایدیش، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری هست. پس هر مبحثی رو که می خوایم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

موارد آموخته شده رو تمرین کنیم، تمرین هامونو تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. امیدوارم موارد گفته شده بتونه برای شما زبان آموزای عزیز مفید واقع شده و گامی در جهت بهبود دانش زبانی شما باشه. ما در لینگومن همیشه سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

هم اکنون می توانید این دیکشنری پزشکی آکسفورد اندروید را از لینگومن دریافت فرمایید.

ادامه مطلب

دانلود