دانلود کتاب لغات ضروری آیلتس | Check Your English Vocabulary for IELTS

دانلود کتاب لغات ضروری آزمون آیلتس | Check Your English Vocabulary for IELTS

کتاب تمرین لغات ضروری آزمون آیلتس Check Your English Vocabulary for IELTS همانطور که از نامش پیداست ویژه ارتفاء دایره واژگان داوطلبان آزمون زبان آیلتس جهت موفقیت در امتحان آیلتس می باشد. آزمون آیلتس یکی از مهم‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی برای کسانی است که قصد ادامه‌ی تحصیل در خارج از کشور را دارند. با این کتاب بخش لغات آیلتس را به خوبی پشت سر می گذارید.

کتاب لغات ضروری آزمون آیلتس

کتابی که برای دانلود در اختیار گذاشته شده است در واقع کتاب تمرین به همراه پاسخ منتشر شده از انتشارات A & C Black است که در زمینه های تخصصی مختلف ارائه گردیده است. یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی تمرین به کمک تست ها و نمونه سوالات جذاب است.  کتاب مذکور در زمینه دایره لغات آزمون آیلتس ارائه گردیده است. کتاب در حدود 60 تا 70 درس می باشد که در هر درس 10 تا 15 واژه مهم و اساسی معرفی می گردد. این سری از کتاب ها می تواند مورد استفاده اساتید و زبان آموزان قرار گیرد.

Check Your English Vocabulary for IELTS کتاب کاری است که به صورت تمرین و پاسخ، برای تقویت دایره لغات آزمون آیلتس به زبان آموزان کمک می کند. این کتاب برای زبان آموزان سطوح متوسط به بالا نگارش شده است.

این کتاب دربردارنده 102 موضوع در زمینه آموزش لغات جنرال می باشد که در دو بخش اصلی تقسیم می شوند. در بخش اول و در صفحات 1 تا 57 بر روی لغات جنرال تمرکز می نماید که برخی از آنها با سوالات و تمرین های آزمون آیلتس مرتبط هستند. در بخش دوم از صفحه 58 تا 104 نیز به لغاتی با موضوعات خاص (نظیر تحصیلات، خانواده، موضوعات علمی و تکنولوژیکی) پرداخته می شود که ممکن است در آزمون آیلتس مورد استفاده قرار گیرد. در پایان کتاب نیز پاسخ تمامی تمارین ارائه گردیده است.

  چگونه برای آیلتس بخوانیم؟ تجربیات یک آزمون دهنده + منابع پیشنهادی

لینک دانلود مستقیم این کتاب را هم اکنون از لینگومن دریافت فرمایید.

Check Your English Vocabulary for IELTS

This workbook provides a resource for students studying towards the International English Language Testing System (IELTS) exam. Fully updated for this third edition, the book provides exercises to help teach and build vocabulary related to the IELTS test and also covers grammar, use of English, comprehension and spelling. Suitable for both self-study and the classroom, it includes a range of activities to help students build and improve their English vocabulary and language skills.

ادامه مطلب

دانلود