دانلود کتاب لغات آیلتس IELTS HighScore Vocabulary List

دانلود کتاب لغات آیلتس IELTS HighScore Vocabulary List

دانلود کتاب لغات آیلتس برای کسب بالاترین نمره (IELTS HighScore Vocabulary List) عنوان این مطلب از لینگومن است. در این کتاب همان طور که از عنوانش بر می آید به معرفی ضروری ترین و پرکاربردترین لغات آزمون آیلتس پرداخته شده است. زبان آموزان با دانستن این سری لغات امکان کسب نمرات بالا در امتحان آیلتس را خواهند داشت. در ادامه به بررسی بیشتر آزمون آیلتس و نقش لغات در این آزمون خواهیم پرداخت. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کتاب لغات آیلتس IELTS HighScore Vocabulary List

در تمامی آزمون های بین المللی زبان انگلیسی که برای سنجش سطح دانش زبانی داوطلبان برگزار می گردد، (چه آیلتس، چه تافل و چه جی آر ای و چه هر آزمون زبان دیگری) لغات و واژگان نقشی اساسی در موفقیت یا شکست داوطلب ایفا می کنند. در یک نگاه کلی تر، در می یابیم که دانستن و به خاطر سپاری واژگان و لغات نقشی اساسی در رمزگشایی و دانستن معانی متون درک مطلب و نیز بخش نگارشی و حتی در برخی مواقع در گرامر نیز به یاری داوطلب می آید.

پس نتیجه می گیریم که فراگیری لغات پرکاربرد هر آزمونی جزو اولین قدم ها در رسیدن به موفقیت در آن آزمون محسوب می شود. هم اکنون کتاب فهرست لغات ضروری آزمون آیلتس به منظور کسب نمره بالاتر را در اختیار شما زبان آموزان و دوستداران یادگیری زبان انگلیسی قرار می دهیم. امید است مورد توجه داوطلبان امتحان آیلتس و نیز صاحب نظران این حوزه واقع شده باشد.

ادامه مطلب

دانلود