دانلود دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی و بالعکس دانشجو | Daneshjoo Dic

دانلود دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی و بالعکس دانشجو

در این مطلب دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی و بالعکس دانشجو را خدمت شما زبان پژوهان گرامی تقدیم می نماییم. خیلی از زبان آموزان به دنبال دیکشنری های سبک و کاربردی هستند. این اشخاص نه تنها سبکی و کارآیی دیکشنری مدنظرشان است، بلکه دوست دارند دیکشنری شان دو سویه بوده و هم انگلیسی به فارسی باشد و هم فارسی به انگلیسی. خیر خوبی برای این دسته از زبان آموزان داریم و آن ارایه دیکشنری دو سویه دانشجو می باشد. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم. با ما همراه باشید.

یکی از مزایای این دیکشنری عدم نیاز به نصب و پرتابل بودن آن است. یعنی زبان آموزان عزیز می توانند این دیکشنری را در یک حافظه قابل حمل به مانند فلش مموری کپی کرده و هر جا که لازمشان بود استفاده نمایند. از دیگر قایلیت های این واژه نامه الکترونیکی می توان به امکان تلفظ لغات انگلیسیآن اشاره نمود. کاربران با کلیک بر روی دکمه بلندگو می توانند تلفظ کلمه مورد جستجوی خود را بشنوند.

همچنین می توانید با فعال نمودن حالت شکار کلمه، هر جا که کلمه ای را دیدید که معنی اش برایتان نا آشنا بود، کافی است با انتخاب کلمه و کپی آن به حافظه (با کلید های CTRL و V) معنی آن را بدون نیاز به تایپ در نرم افزار مشاهده فرمایید.

در کل دیکشنری بسیار خوبی برای آن دسته از افرادی است که به دنبال لغات عمومی و پرکاربرد زبان انگلیسی بوده و نیازی به دانستن معانی لغات تخصصی احساس نمی کنند. هم اکنون این دیکشنری کوچک ولی بسیار کاربردی را می توانید از لینگومن دریافت دارید.

  دانلود نرم افزار آموزش لغات زبان انگلیسی برای کامپیوتر Vocaboly

دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی و بالعکس دانشجو هم اکنون در اختیار شماست.

ادامه مطلب

دانلود