دانلود دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی توکان

دانلود دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی توکان

دانلود دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی توکان برای کامپیوترهای شخصی عنوان مطلبی است که در این پست لینگومن به آن می پردازیم. این واژه نامه کوچک و البته بسیار کاربردی مختص کسانی است که به دنبال لغات بسیار تخصصی و حرفه ای نیستند. در واقع دیکشنری توکان طیفی از لغات عمومی و پرکاربرد زبان انگلیسی را در بر گرفته است. در ادامه به بررسی بیشتر این لغتنامه کوچک و کاربردی خواهیم پرداخت.

دانلود دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی

 امروزه با گسترش رایانه های شخصی (PC) و بالا رفتن دانش کاربران در زمینه زبان انگلیسی، ضرورت وجود دیکشنری بر روی رایانه بسیار احساس می شود. از این رو طیف وسیعی از کاربران رایانه های شخصی افراد عادی هستند که نیازمند یک دیکشنری جامع و کاربردی در زمینه زبان انگلیسی و معانی لغات و اصطلاحات کاربردی این زبان می باشند. در این میان دیکشنری ها و لغتنامه های فراوانی برای این افراد ارایه شده که چند موردش را نیز ما در سایت برای شما لینگومنان عزیز قرار داده ایم.

یکی از ویژگی های بارزی که هر دیکشنری کار آمدی باید حائز آن باشد، سبکی و سرعت عمل در جستجوی واژه ها و کلمات مورد نظر کاربر است. برخی دیکشنری ها علی رغم جامعیت بسیار، فاقد این ویژگی می باشند. به همین دلیل با استقبال بسیار کمی روبرو می شوند. دیکشنری توکان این مشکل را نداشته و به جرات می توان گفت یکی از سبک ترین و کارآمدترین دیکشنری های حال حاضر برای کامپیوترهای رومیزی می باشد.

دیکشنری توکان بسیار سبک بوده و تنها ۵ مگابایت حجم دارد. با این وجود، انبوهی از کلمات، لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی را در خود جای داده است. از جمله ویژگی های دیگر این دیکشنری می توان به مبدل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس اشاره نمود. همچنین جستجوی سریع واژه ها و ارایه نتایج یکی دیگر از ویژگی های این دیکشنری کوچک می باشد.

  دانلود دیکشنری Lingoes برای کامپیوتر | Lingoes Dictionary

از دیگر ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به قابلیت تلفظ کلمات مورد جستجو اشاره نمود. با این امکان کاربر با تلفظ آن کلمه آشنا شده و از این جهت نیز خیالش راحت می شود.

هم اکنون می توانید به دانلود دیکشنری کامپیوتر انگلیسی به فارسی توکان از لینگومن بپردازید.

ادامه مطلب

دانلود