دانلود کتاب زبان انگلیسی مدیریت بازرگانی | Business English: Management

کتاب زبان انگلیسی مدیریت بازرگانی | Business English: Management

در کتاب زبان انگلیسی مدیریت بازرگانی Business English: Management اصطلاحات و عبارات تخصصی زبان انگلیسی رشته مدیریت بازرگانی آموزش داده شده و بهترین منبع برای یادگیری زبان تخصصی این رشته ها می باشد.

زبان انگلیسی مدیریت بازرگانی

همانگونه که مستحضرید رشته مدیریت امروزه به یکی از پول‌سازترین رشته ها بدل شده است. این رشته به کمک علوم دیگری همچون اقتصاد و آمار به یکی از قدرتمندترین و پر تقاضا ترین رشته های دانشگاهی مبدل گشته است. دانش آموختگان و دانشجویان این رشته نیز مانند سایر رشته ها و البته کمی بیشتر از آنها به یادگیری زبان انگلیسی و عبارات و اصطلاحات تخصصی رشته خود در این زبان نیازمندند.

در میان گرایش های رشته مدیریت، گرایش بازرگانی آن نیاز مبرمی به زبان انگلیسی داشته و دانشجویان این گرایش به دلیل کارآیی آن در امور تجارت بین الملل و واردات و صادرات  مجبور به یادگیری این زبان در سطح وسیع‌تری نسبت به سایر گرایشات این رشته هستند.

در کتاب حاضر که از سری کتب Business English می باشد، نگارنده سعی داشته با طراحی بخش هایی مانند « انواع استخدام، ایجاد تیم و گروه، ساختار شرکت، ترک شغل یا اخراج، توسعه شرکت، مسائل مالی و … » به دانش تخصصی خوانندگان بیفزاید. افزون بر این در میان این بخش ها به مطالبی همچون Dialogue ها و تمرینات هر بخش برای تقویت و افزایش ماندگاری دانش زبانی بر می خوریم. در کل کتابی بسیار مفید و ارزشمند برای علاقمندان به مباحث تجاری و اقتصادی است.

از آنجایی که ما در لینگومن همیشه سعیمان بر این بوده که بهترین منابع و کارآمدترین آنها را با توجه به نیاز مخاطبانمان تهیه و معرفی نماییم، این کتاب را نیز مختص دانشجویان مدیریت و بازرگانی و اقتصاد تهیه نموده و در اختیار این قشر از مخاطبانمان قرار می دهیم. امید است که راهگشای بسیاری از این عزیزان باشد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از لینگومن دریافت دارید.

ادامه مطلب

دانلود