دانلود کتاب Business Vocabulary in Use لغات زبان تخصصی مدیریت بازرگانی + تمرین

دانلود کتاب Business Vocabulary in Use لغات زبان تخصصی مدیریت بازرگانی + تمرین

دانلود کتاب Business Vocabulary in Use عنوان این مطلب لینگومن است. Business Vocabulary in Use مجموعه ای است از واژگان تجاری پرکاربرد در زبان انگلیسی. این کتاب مورد استفاده مترجمان و دانشجویان رشته های مرتبط با تجارت و بازرگانی می باشد. همچین افرادی که قصد افزایش اطلاعات تجاری و بازرگانی به قصد راه اندازی کسب و کارهای صادرات محور را دارند می توانند به خوبی از این کتاب بهره مند گردند.

مجموعه کتاب Business Vocabulary in Use مجموعه ای سه سطحی است که به آموزش واژگان مرتبط با تجارت می پردازد. سطح اول این مجموعه سطح Elementary (مقدماتی)، سطح دوم سطح Intermediate (متوسط) و سطح سوم و آخر نیز سطح Advanced (پیشرفته) می باشد. هر سطح از این مجموعه بین 49 تا 66 درس دارد که دروس به مباحث مرتبط با تجارت (به طور کلی همانند اعداد، پول، محصولات و خدمات، تولید، بازاریابی…) می پردازد.

این مجموعه برای محیط های کاری، سفرهای کاری، مذاکرات و برای هر آنچه که مربوط به تجارت می باشد، مناسب است. لغات و واژگانی که در این مجموعه فرا می گیرید، بعد از یادگیری به راحتی می توانید از آنها در مکالمات و صحبت های خود استفاده کنید. این کتاب از انتشارات کمبریج (Cambridge) می باشد.

همراه با آموزش این سطوح، به سادگی می توانید لغات تجاری انگلیسی را در صورت نیاز در مکالمات، مذاکرات تجاری و نامه های اداری نیز بکار ببرید و استفاده کنید. همچنین دارای واژگان و لغاتی است که در موقعیت های مختلف، مورد استفاده یک Businessman قرار می گیرد. مجموعه فوق مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته و مورد پسند نیز واقع شده است، زیرا مجموعه ای بسیار کامل و کاربردی می باشد. دایره لغات انگلیسی بسیار وسیع و گسترده می باشند که می توان آنها را طبق بخش بندی های خاص خود، به راحتی فراگرفت.

  دانلود کتاب زبان انگلیسی تخصصی رشته مدیریت بازرگانی | Business and Administration

به طور کلی، واژگانی که در هر درس از مجموعه Business Vocabulary in Use آموزش داده می شوند در چند جمله و یا در یک متن استفاده می شوند و سپس برای محک زدن زبان آموزان تمریناتی نیز در انتهای هر درس ارائه شده اند. پاسخ تمرینات هر سطح در انتهای کتاب و در بخشی تحت عنوان Answer Key قابل مشاهده می باشد.

دانلود کتاب Business Vocabulary in Use

نویسنده این کتاب Bill Mascull و ناشر آن انتشارات معظم دانشگاه کمبریج است. برخی بخشهای این کتاب عبارت اند از مشاغل، قیمت ها، بازاریابی، سازمانها و … . لازم به ذکر است، این نسخه از سری کتب Business Vocabulary in Use سطح متوسط و متوسط به بالا (Intermediate-Upper Intermediate) می باشد. هم اکنون لینگومن افتخار دارد این کتاب مفید و ارزشمند را تقدیم کاربران محترم و لینگومن خود نماید.

سری کتاب Business Vocabulary in Use را که مختص لغات تخصصی بازرگانی و تجارت تهیه و تدوین شده، به جرات می توان یکی از بهترین مجموعه های موجود برای تقویت سطح دانش واژگانی علاقمندان به حوزه‌ی انگلیسی بازرگانی دانست. دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی و اقتصاد به خوبی می توانند از این کتاب ارزشمند نهایت استفاده را ببرند. کتاب به صورت بسیار جامع و کاربردی تهیه شده است. به طوری که شامل تمامی موقعیت ها و شرایطی است که در آن لغات تخصصی بازرگانی به کار می روند.

امروزه شرکت های بازرگانی بین المللی در کشورمان فعالیت کرده و به واردات و صادرات کالاها مشغولند. این شرکت ها برای برقراری ارتباط با شرکای خارجی خود و انجام معامله نیازمند مترجم امور بازرگانی هستند که مسلط به لغات، اصطلاحات و عبارات رایج بازرگانی و تجارت بوده و به خوبی از عهده مکاتبه تجاری و ترجمه همزمان برآید. در این میان بسیاری از زبان دوستان و علاقمندان به امور بازرگانی هستند که قصد دارند در این حرفه فعالیت کرده و مترجم کتبی یا شفاهی شرکتهای بازرگانی بین المللی باشند.

  دانلود کتاب زبان بازرگانی Business English بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت

کتاب حاضر دقیقا برای این منظور تهیه و تدوین شده است. افراد علاقمند به انگلیسی بازرگانی می توانند از همین کتاب که سطح Elementary و مبتدی آن بوده شروع نموده و پس از آن نیز سطح متوسطش را که در مطلب دانلود کتاب لغات ضروری بازرگانی Business Vocabulary in Use خدمت شما کاربران عزیز عرضه شده مطالعات خود را ادامه داده و گسترش دهند.

علاوه بر این اساتید و مترجمان حوزه انگلیسی بازرگانی نیز از این کتاب می توانند برای تدریس در کلاس های درس خود و بهره گیری از آن در ترجمه متون بازرگانی بهره مند شوند. هم اکنون امکان دانلود کتاب واژگان تخصصی انگلیسی بازرگانی از لینگومن برای دوست داران انگلیسی بازرگانی فراهم است.

در کتاب بررسی لغات و اصطلاحات تخصصی رشته بازرگانی با نام انگلیسی Test Your Business Vocabulary in Use نویسندگان سعی داشته اند با گرداوری آزمون هایی ضمن درج لغات پرکاربرد زبان تخصصی بازرگانی، دانش لغوی زبان آموزان را در حوزه بازرگانی محک بزنند.

کتاب حاضر که از مجموعه مشهور و بسیار ارزشمند Professional English کار دانشگاه کمبریج است، یکی از بهترین منابع برای یادگیری و به خاطر سپاری واژه ها و اصطلاحات تخصصی بازرگانی برای دانشجویان این رشته، اساتید و افرادی که قصد افزایش سطح علمی خود را در این حوزه دارند، می باشد. در ادامه بیشتر در این مورد بحث خواهیم کرد.

کتاب Test Your Business Vocabulary in Use حاوی ۶۶ تست به با موضوعات متنوع همراه با پاسخنامه در انتهای کتاب می باشد.

برخی از مطالبی که در این کتاب بحث می شوند عبارتند از:

  • کار و مشاغل
  • استخدام و کارمندیابی
  • مهارت ها و قابلیت ها
  • سیستم پرداخت دستمزد
  • محصولات و برندها
  • فروشگاهها و شرکت ها
  • فلسفه تجارت
  • و …
  دانلود کتاب لغات زبان تخصصی مدیریت PDF (400 لغت)

Business Vocabulary in Use

Test Your Business Vocabulary in Use is a set of 66 tests based on the key corpus informed vocabulary highlighted in Business Vocabulary in Use. There is a clear one-page test for each unit of the parent book and a user-friendly answer key which enables learners to check their answers accurately.

The scoring system provides the self-study learner with immediate feedback on their progress. The book contains both British and American English and is ideal for self-study or to complement classroom study.

هم اکنون می توانید به دانلود کتاب Business Vocabulary in Use که به بررسی لغات پرکاربرد و تخصصی رشته بازرگانی می پردازد، اقدام کنید.

ادامه مطلب

دانلود