دانلود کتاب زبان بازرگانی Business English بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت

دانلود کتاب زبان بازرگانی Business English بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت

دانلود کتاب زبان بازرگانی Business English بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت عنوان مطلبی است که در این جا بدان می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کتاب زبان بازرگانی Business English انگلیسی تجارت و بازرگانی

بسیاری از افرادی که به آموزش زبان های خارجی و به خصوص زبان نگلیسی می پردازند با انگیزه تجارت و یافتن کسب کار در کشورهای خارجی مبادرت به این امر می نمایند. آن ها امیدوارند با یادگیری لغات و عبارات مصطلح در حوزه زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی بتوانند همانند سایر تاجران در کشور مقصد صحبت کرده و بتوانند با همکاران خود و یا شرکت های بزرگ ارتباط برقرار نمایند.

در توضیحات کتاب زبان بازرگانی Business English می خوانیم:

خیلی از شما به زودی وارد دنیای کار خواهید شد یا به آن باز خواهید گشت و می خواهید مهارت های زبانی خود را تقویت کنید. زبان انگلیسی تجاری می تواند به شما کمک کند دانش خود را در مورد دستور زبان و کاربرد خود تازه کنید، بنابراین در مکان کار امروز که مهارت های ارتباطی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند، اطمینان داشته باشید.

کتاب آموزش زبان بازرگانی Business English به هزاران دانش آموز در طول سال ها کمک کرده است تا مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی خود را بهبود بخشند. این کتاب نزدیک به سه دهه است که برجسته ترین کتاب در این زمینه است زیرا کارساز است. رویکرد سه سطح آن باعث می شود که گرامر ترسناک نباشد و درک آن آسان تر گردد.

این روش بلوک های یادگیری کوچکی را فراهم می کند که از ساده به پیچیده ادامه می یابد، بنابراین به شما کمک می کند درک و به خاطر بسپارید. در داخل کتاب درسی، ابزارهای یادگیری امتحان شده و واقعی و همچنین ویژگی های جدید را پیدا خواهید کرد تا اطمینان حاصل کنید که دستور زبان، علائم نگارشی و مهارت های استفاده را بهبود می بخشید.

  دانلود کتاب زبان انگلیسی مدیریت بازرگانی | Business English: Management

خرسنیدم که اعلام کنیم هم اکنون کتابی به همین منظور از لینگومن در اختیار این دسته از کاربران و نیز سایر کاربرانی که نیاز به دانستن و افزایش دایره آگاهی های خود در حوزه تجارت دارند قرار داده ایم. این کتاب به بررسی انگلیسی تجاری و عبارات و لغات کاربردی در موقعیت های تجاری پرداخته و یکی از موثرترین کتب در این حوزه است. هم اکنون می توانید لینک دانلود مستقیم کتاب زبان بازرگانی Business English را از لینگومن دریافت فرمایید.

Business English

Many of you will be entering or returning to the world of work soon, and you want to brush up your language skills. Business English can help you refresh your knowledge of grammar and usage so that you will be confident in today’s workplace where communication skills are increasingly important.

Business English has helped thousands of students over the years improve their oral and written communication skills. It has been the leading book in the field for nearly three decades because it works. Its three-level approach makes grammar less intimidating and easier to grasp.

This approach provides small learning blocks that proceed from simple to complex, thus helping you understand and remember. Within the textbook, you will find tried-and-true learning tools as well as new features to ensure that you improve your grammar, punctuation, and usage skills.

ادامه مطلب

دانلود