دانلود کتاب Professional English in Use Finance زبان رشته مدیریت مالی

دانلود کتاب Professional English in Use Finance

دانلود کتاب Professional English in Use Finance. این کتاب زبان انگلیسی مدیریت مالی از سری کتاب های زبان Professional English in Use است که توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد تهیه و تدوین شده است. این کتاب از این سری با عنوان Finance یا امور مالی برای کمک به تقویت زبان انگلیسی اشخاصی تهیه و تدوین شده که رشته دانشگاهی، حرفه و حیطه کاریشان در حوزه امور مالی و بازرگانی است. کتاب حاضر به بررسی لغات و اصطلاحات تخصصی امور مالی و بازرگانی می پردازد. در ادامه امکان دانلود این کتاب ارزشمند برای شما لینگومنان گرامی فراهم است.

دانلود کتاب Professional English in Use Finance

زبان انگلیسی مدیریت مالی

دانشجویان این رشته با تئوری های جدید در حوزه مدیریت مالی و کاربرد هر یک از آنها آشنا شده و در نهایت قادرند با ارائه راهکار‌هایی برای توسعه و گسترش سرمایه‌گذاری، قدم های خوبی در حل مسائل اقتصادی کشور بردارند. فارغ التحصیلان مدیریت مالی علاوه بر توانایی تجزیه و تحلیل و حضور فعال در بازارهای مالی داخلی و بین المللی می‌توانند. وضعیت مالی شرکتها و مؤسسات را  ارزیابی نموده و در اتخاذ تصمیمات مالی و سرمایه گذاری در سازمانها، نقشی عمده داشته باشند.

از این رو دانستن زبان انگلیسی تخصصی رشته مدیریت مالی یکی از کلیدهای اساسی رسیدن به موفقیت در این رشته و نیز سایر رشته های دانشگاهی است. زبان انگلیسی به دلیل این که زبانی بین المللی است و تمامی مقالات علمی به روز و کتاب های تخصصی رشته ها به این زبان نوشته و عرضه می شوند، برای شخصی که قصد دارد در رشته خود سرآمد بوده و اطلاعات و دانش روز را در اختیار داشته باشد، دانستن زبان انگلیسی ضروری می نماید.

  دانلود کتاب زبان انگلیسی فروش و مذاکره در امور بازرگانی و تجاری

در این مطلب سعی کردیم با ارایه کتاب زبان انگلیسی تخصصی رشته مدیریت مالی گامی هرچند کوچک در جهت کمک به دانشجویان و علاقمندان به رشته مدیریت مالی برداریم تا بتوانند با تقویت زبان انگلیسی تخصصی رشته خود، سرآمد این رشته شده و بتوانند اطلاعات خود را با مطالعه کتابها و مقالات روز دنیا به روز نگه دارند.

Professional English in Use: Finance

Professional English in Use Finance is suitable for intermediate students and includes 50 units covering all aspects of financial vocabulary from Accounting to Borrowing and Lending, Central Banking to Venture Capital and many more areas including financial idioms and metaphors.

Primarily designed as a self-study reference and practice book, it can also be used for classroom work and one-to-one lessons. This book is a must for both trainers and learners of ESP and Business English, who need to use English in a financial environment.

هم اکنون می توانید به دانلود کتاب Professional English in Use Finance، کتاب انگلیسی تخصصی رشته مدیریت مالی از لینگومن بپردازید.

ادامه مطلب

دانلود