دانلود کتاب لغات زبان تخصصی مدیریت PDF (400 لغت)

دانلود کتاب لغات زبان تخصصی مدیریت PDF (400 لغت)

دانلود کتاب لغات زبان تخصصی مدیریت PDF آقای آرمان اشراقی. در این کتاب با ۴۰۰ واژه از کاربردی ترین و مهم ترین لغات و اصطلاحات علوم مدیریت و بازرگانی به همراه ترجمه شان آشنا می شویم. کتاب حاضر برای مترجمان و علاقمندان به مطالعه اصطلاحات کاربردی رشته های مدیریت و بازرگانی در انگلیسی و همچنین افرادی که علاقمند به مطالعه‌ی مقالات به روز در این حوزه می باشند، توصیه می شود.

کتاب لغات زبان تخصصی مدیریت PDF

امروزه رشته مدیریت و بالاخص گرایش بازرگانی آن مورد توجه بسیاری از داوطلبین کنکور کارشناسی و نیز کارشناسی ارشد است. کم نیستند افرادی که از رشته هایی همچون مترجمی زبان، رشته های مهندسی یا صنایع و … در کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت با گرایش های گوناگونش شرکت می کنند. این افراد در وهله نخست قصد دارند با علم به دانش مدیریت در کنار رشته خود بتوانند هم به صورت موثرتر فعالیت نموده و هم رشته دومی خوانده و اطلاعات خود را گسترش داده و از لحاظ کاری موفق تر باشند.

در این میان زبان انگلیسی به عنوان عنصری کلیدی برای این رشته عمل می نماید. در اکثر موارد افرادی که مسلط به انگلیسی هستند همانند دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی و نیز افرادی که دانش زبانی شان به نسبت خوب است حتی اگر در سایر مواد امتحانی درصد کمتری آورده باشند، در صورتی که درصد ماده زبان انگلیسی شان بالا باشد، امکان موفقیتشان چند برابر است. با این اوصاف دانستن لغات تخصصی رشته هایی همچون مدیریت و بازرگانی برای افراد فوق الذکر امری است بسیار تعیین کننده.

هم اکنون امکان دانلود کتاب لغات زبان تخصصی مدیریت PDF از لینگومن برای تمام علاقمندان به رشته مدیریت و به خصوص گرایش بازرگانی آن فراهم است. امید است مورد توجه و استفاده شما عزیزان واقع شود.

ادامه مطلب

دانلود