دانلود کتاب لغات زبان تخصصی بازاریابی PDF

دانلود کتاب لغات زبان تخصصی بازاریابی PDF

دانلود کتاب لغات زبان تخصصی بازاریابی PDF با نام Test Your Professional English – Marketing که حاوی تمرینانی برای یادگیری لغات انگلیسی تخصصی بازاریابی است، در این مطلب از لینگومن تقدیم می شود. در کتاب حاضر سعی شده دانش زبانی خوانندگان در زمینه علم مارکتینگ و بازاریابی به چالش کشیده شده و آزمون هایی در رابطه با لغات تخصصی این رشته مورد بحث قرار گیرند.

کتاب لغات زبان تخصصی بازاریابی PDF

در سری کتب Test Your Professional English به مبحث لغات تخصصی رشته های گوناگون از جمله بازرگانی، مدیریت و گرایش های بازرگانی مانند بازاریابی که هم اکنون به آن می پردازیم پرداخته شده است.

امروزه دانستن زبان انگلیسی برای ارتباطات بین الملل یکی از شروط موفقیت و جزء لاینفک یک ارتباط تجاری می باشد. بازرگان، تاجر یا بازاریابی که انگلیسی نداند بسیاری از فرصت ها را از دست داده و در کار خود ناموفق خواهد بود. از این رو امروزه توجه اکثر تاجران و بازاریابان به مقوله یادگیری زبان انگلیسی بیشتر از پیش شده و این اشخاص این نیاز مبرم را در وجود خود و در تشکلیلات سازمانی و اداری خود حس نموده اند.

زبان تخصصی بازاریابی

بازاریابان خبره نیز نباید از علم روز عقب مانده و همواره با مطالعه آخرین مقالات رشته و تخصص خود به افزایش بازدهی و فروش شرکت و موسسه خود کمک نمایند. این امر میسر نمی شود مگر با دانستن زبان انگلیسی و تقویت مهارت خواندن و یادگیری لغات تخصصی در حوزه کاری خود. کتاب حاضر که از سری کتاب های Test Your Professional English می باشد، مشخصا در باب بازاریابی و لغات تخصصی این رشته نوشته شده و در اختیار علاقمندان بیزینس و تجارت و نیز بازاریابی و تبلیغات قرار می گیرد. بازاریابان محترمی که قصد ارتقای سطح علمی خود را دارند حتما باید به مطالعه این کتاب و کتب مرتبط دیگر مبادرت ورزند.

  دانلود کتاب زبان انگلیسی فروش و مذاکره در امور بازرگانی و تجاری

هم اکنون می رویم سراغ دانلود کتاب لغات زبان تخصصی بازریابی PDF و تمرین لغات انگلیسی تخصصی این رشته از لینگومن. امیدواریم این کتاب مورد توجه لینگومنانی که دنبال یادگیری لغات تخصصی رشته بازرگانی با گرایش بازاریابی بودند قرار گیرد.

ادامه مطلب

دانلود