دانلود کتاب تمرینات آزمون جی آر ای | Barron’s 6 GRE Practice Tests

کتاب تمرینات آزمون جی آر ای | ۶ GRE Practice Tests

در این مطلب کتاب راهنمای آزمون GRE را خدمت شما زبان پژوهان عزیز معرفی می نماییم. امتحان جی آر ای نیز مانند دیگر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی همچون آزمون تافل و امتحان آیلتس به منظور محک زدن دانش زبانی و اطلاعات عمومی داوطلبان آن تدوین شده است. این آزمون نیز مانند آزمونهای آیلتس و تافل از بخش های مختلفی تشکیل شده و هر بخش به سنجش یکی از ابعاد اطلاعات زبانی و عمومی داوطلب می پردازد. در ادامه به بررسی بیشتر آزمون جی آر ای و نیز کتاب ۶ تمرین جی آر ای از انتشارات Barron می پردازیم.

سطوح و بخش‌های مختلف آزمون جی آر ای

آزمون GRE در دو سطح General (عمومی) و Subject (تخصصی) برگزار می‌گردد که دارای ۳ قسمت درک زبانی (Verbal)، کمی (Quantative) و قسمت تحلیلی (Analytic) است. در قسمت زبانی معمولاً متضاد و مترادف کلمات دشوار پرسیده می‌شود و در واقع فقط به میزان دایره لغات دانشجو توجه می‌شود. لغات پرسیده شده واقعا دشوار و برای اکثر دانشجویان ناآشنا می‌باشد. در قسمت کمی سوالات ریاضی نسبتا ساده‌ای پرسیده می‌شود تا توانایی‌های ابتدایی داوطلب مورد سنجش قرار گیرد. قسمت تحلیلی هم در مورد تحلیل یک موضوع بحث برانگیز می‌باشد و به صورت نوشتاری است. یعنی از داوطلب خواسته می‌شود تا در مورد موضوع مشخصی متنی بنویسد و تحلیل‌های شخصی خود را بیان کند.

کتاب حاضر با ارایه ۶ تمرین از سری آزمون های GRE تلاش کرده است تا داوطلبان این آزمون را در رسیدن به هدفشان و قبولی در این آزمون با بیشترین نمره یاری دهد. هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند از لینگومن برای شما علاقمندان به زبان انگلیسی و داوطلبان آزمون جی آر ای مهیاست.

Barron’s 6 GRE Practice Tests

Those preparing to take the Graduate Record Exam will get plenty of hands-on test-taking practice with this book.

It includes:

– Six full-length practice exams similar in length, structure, question types and degree of difficulty to the actual GRE
– All questions answered and fully explained with detailed analyses
– Tips and strategies to help test takers maximize their scores

This book offers excellent test preparation when used alone, and also makes a fine companion to Barron’s GRE with CD-ROM.

ادامه مطلب

دانلود