دانلود کتاب لغات زبان بازرگانی Test Your Professional English Business

دانلود کتاب لغات زبان بازرگانی Test Your Professional English Business

در کتاب لغات زبان بازرگانی از سری کتب Test Your Professional English به لغات و کلمات رشته مدیریت بازرگانی به صورت عمومی پرداخته شده است. در واقع می توان کتاب حاضر را زبان عمومی رشته بازرگانی نامید تا زبان تخصصی این رشته. این کتاب به صورت مشخص برای اساتید زبان رشته بازرگانی و همچنین دانشجویان علاقمند به این رشته نگاشته شده است.

کتاب لغات زبان بازرگانی

همانطور که می دانید، دانستن زبان انگلیسی امروزه در تجارت بین الملل یکی از ارکان اصلی به شمار می رود. بدین مفهوم که هر بازرگان و تاجری که تمایل به تجارت با کشورهای خارجی را داشته باشد اما زبان انگلیسی نداند، بازدهی و کارایی شرکتش بسیار افت خواهد نمود. در این حالت مجبور خواهد بود تا مترجمان زبردستی استخدام کرده و بخشی از بودجه شرکت را به کار آنها اختصاص دهد.

البته این نکته را هم نباید دور از ذهن داشت که هر چقدر هم فرد بخواهد مسلط به زبان انگلیسی باشد ولی رشته اش زبان انگلیسی نباشد بازهم نیازمند وجود مترجم حرفه ای در شرکتش خواهد بود. یعنی این طور نیست که شما چند کتاب زبان انگلیسی بخوانید و فرض را بر این بگذارید که دیگر نیازی به مترجم نخواهید داشت. این سری کتب فقط جهت آشنایی هر چه بیشتر بازرگانان، دانشجویان بازرگانی، مدیران شرکت ها و نیز به کارگیری آنها توسط اساتید دانشگاهها در کلاس های تدریس زبان انگلیسی می باشد.

استادان رشته مدیریت بازرگانی با هر گرایشی می توانند از این منبع برای تدریس زبان انگلیسی در کلاسهایشان بهره مند گردند. دانشجویان علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی در حوزه کاری خود یعنی مدیریت بازرگانی جهت ارتقای دانش زبانی خود در حوزه تخصصی شان نیازمند این منبع می باشند.

  دانلود کتاب زبان انگلیسی تخصصی رشته مدیریت بازرگانی | Business and Administration

هم اکنون امکان دانلود کتاب زبان بازرگانی جهت تست لغات تخصصی این رشته از لینگومن برای کاربران محترم فراهم می باشد.

ادامه مطلب

دانلود