دانلود زبان برای کودکان – کتب آموزش ۱۰۰ لغت انگلیسی | ۱۰۰ Words Kids Need to Read

دانلود زبان برای کودکان - کتب آموزش ۱۰۰ لغت انگلیسی | ۱۰۰ Words Kids Need to Read

در این مطلب به معرفی و دانلود سری کتاب های زبان برای کودکان، آموزش 100 لغت ضروری انگلیسی ویژه کودکان (100 Words Kids Need to Read) می پردازیم. در این سری کتب، به رسم همه کتابهای ویژه کودکان، نویسنده سعی داشته با اشکال، تصاویر کارتونی، جداول کلمات متقاطع و … به آموزش 100 لغت ضروری زبان انگلیسی بپردازد که به زعم وی این صد لغت را بایستی کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی به خاطر سپارند. در ادامه به بررسی بیشتر کتاب ها و مبحث آموزش زبان کودکان می پردازیم.

اکثر پژوهشگران حوزه یادگیری و آموزش زبان بر این باورند که آموزش هر زبانی باید از سنین پایین و کودکی آنها انجام گیرد. ما هم در لینگومن به این اعتقاد دانشمندان و باور علمی تکیه کرده و به معرفی کتب مخصوص آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می پردازیم تا بتوانیم امر یادگیری انگلیسی را برای این قشر در آینده تسهیل کرده و پایه های زبانی آنها را محکم نماییم.

و اما برگردیم سراغ سری کتابهای آموزش ۱۰۰ واژه ضروری انگلیسی ویژه کودکان. این سری کتب که در یک فایل PDF تجمیع شده اند، شامل سه جلد بوده و هر جلد یک سطح را شامل می شود. جلد نارنجی سطح اول و مبتدی، جلد زرد سطح دوم و متوسط و جلد سوم، سطح سوم و عالی را شامل می شود. پیشنهاد می گردد اگر قصد آموزش زبان به کودکانتان را دارید و کودک شما هنوز در مراحل ابتدایی یادگیری زبان است، این مجموعه را از سایت دریافت کرده و با رعایت سطح بندی کتب به آموزش زبان وی کمک نمایید.

  دانلود کتاب زبان کودکان آموزش گرامر انگلیسی | What is a Verb?

هم اکنون بعد از معرفی سری کتب زبان برای کودکان به دانلود آن از لینگومن دعوت می شوید.

ادامه مطلب

دانلود