دانلود کتاب زبان کودکان آموزش گرامر انگلیسی | What is a Verb?

دانلود کتاب زبان کودکان آموزش گرامر انگلیسی | What is a Verb?

در این مطلب به معرفی و دانلود کتاب زبان کودکان آموزش گرامر انگلیسی What Is a Verb? می پردازیم. کتاب حاوی نقاشی های بسیار با مزه برای تفهیم مفهوم “فعل” به کودکان است. در این کتاب بامزه و جالب، به کمک اشعار می‌توانید معنی و مفهوم فعل را به راحتی برای نوجوانان شرح دهید. این کتاب در واقع برای نوجوانان نوشته شده است تا به کمک شعر و ترانه و تصاویر کارتونی با مفهوم فعل در زبان انگلیسی آشنا شوند و آن را برای همیشه در ذهن خود ثبت نمایند.

برای تشخیص ساده‌ی افعال، آن‌ها را با حروف رنگی مشخص کرده‌اند و کلمات کلیدی نیز در هر صفحه به تصویر کشیده شده‌اند. در ادامه امکان دانلود کتاب زبان کودکان آموزش گرامر انگلیسی What is a Verb? برای دانش آموزان علاقمند به انگلیسی و نوجوانان فراهم است.

What is a Verb?

What is a verb? It’s easier to show than explain! In this fun and animated introduction to grammar, rhyming verse is used to creatively clarify the concept of verbs. Chock-full of colorful, lively examples, the playful rhymes and illustrations of comical cartoon cats combine to highlight key words in the sentences. Verbs like toss and tumble, jump and jam, jog and juggle, and jig and leap are printed in color for easy identification.

ادامه مطلب

دانلود