دانلود نرم افزار اندروید آموزش زبان فرانسه | Learn French with MosaLingua

نرم افزار اندروید آموزش زبان فرانسه | Learn French with MosaLingua

در این مطلب نرم افزار اندروید آموزش زبان فرانسه MosaLingua را خدمت شما زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری زبان فرانسه معرفی می کنیم. روش تدریس موثر و اعتیاد آور MosaLingua روشی است که در نرم افزار Learn French with MosaLingua به خدمت گرفته شده است تا به شما در حفظ لغات، عبارات کلیدی و صرف در زمان ضبط کمک کند.

نرم افزار اندروید آموزش زبان فرانسه MosaLingua

MosaLingua امکان یادگیری زبان فرانسه و یا بهبود مهارت های زبان فرانسه شما را، حتی زمانی که زمان شما محدود است فراهم می کند! با استفاده از تمرینات مکالمه، کاربر قادر به بهبود درک زبان فرانسه و نیز مهارت های صحبت کردن در یک زمان خواهد بود.

MosaLingua توسط یک پرفسور فرانسوی و دو توسعه دهنده که در واقع از MosaLingua به طور روزانه استفاده می کنند طراحی شده است. شما می توانید روی یک منطقه که مربوط به فعالیت تان است تمرکز کنید (سفر، ورزش، کسب و کار، فن آوری و …). صرف فقط ۵ دقیقه در روز به مدت دو ماه به شما امکان حفظ ۶۰۰ کلمه و عبارت کلیدی را می دهد.

در ادامه می توانید نسبت به دانلود نرم افزار اندروید آموزش زبان فرانسه MosaLingua اقدام نمایید.

MosaLingua French

Learning French is easy and fun with MosaLingua! Focus on the essentials: memorize the most useful vocabulary and sentences in less than 10 minutes a day to start communicating in French right away. When you use our Learn French app, you’ll also practice good pronunciation, work on your listening skills, and round out your knowledge of the French language with short grammar lessons. With MosaLingua, French is accessible, and learning it is fun.

ادامه مطلب

دانلود