دانلود نرم افزار گرامر زبان انگلیسی برای کامپیوتر Verbix

دانلود نرم افزار گرامر زبان انگلیسی برای کامپیوتر Verbix

دانلود نرم افزار گرامر زبان انگلیسی برای کامپیوتر Verbix عنوان مطلبی است که در این پست خدمت شما زبان آموزان گرامی تقدیم می کنیم. نرم افزار Verbix برای دانشجویان زبان های خارجی طراحی شده است. این نرم افزار برای افرادی که قصد جستجو و یافتن کتاب های گرامر، دیکشنری ها و جداول صرف فعل را دارند، بسیار مفید خواهد بود.

دانلود نرم افزار گرامر زبان انگلیسی برای کامپیوتر

می توان گفت Verbix یک نرم افزار عمومی و جهانی است که شامل ترکیب و صرف کامل افعال و تلفظ صحیح آن ها در زبان های مختلف است. نرم افزار Verbix، یک دیکشنری از صرف افعال را در سیستم شما ایجاد می کند و دیگر نیازی به حفظ کردن آن ها نخواهید داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار گرامر زبان انگلیسی Verbix

  • صرف کامل افعال و تلفظ صحیح آن ها در زبان های مختلف
  • گرامر زبان های مختلف
  • پشتیبانی از ۷۶ زبان
  • آوردن مترادف برای افعال
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

About Verbix

Verbix is an independent non-profit organization that aims to promote and protect linguistic diversity. This site and the Verbix for Windows software support verb conjugation in hundreds of languages, ranging from national and international languages to regional and even extinct languages.

If you find any of the services useful or want to contribute to the promotion of the linguistic diversity feel free to support us! Support Verbix

About Verb Conjugation

Verb conjugation is the creation of derived forms of a verb from its principal parts by inflection. Principal parts is sometimes the infinitive like “cantar” in Spanish, but it can also be verb theme like “skriva – skrev -skrivit” in Swedish.

  دانلود دیکشنری Lingoes برای کامپیوتر | Lingoes Dictionary

مکمل یادگیری

امیدوارم از مطلب بالا لذت برده باشین. و اما برای یادگیری بیشتر گرامر دانلود کتاب گرامر بتی آذر | Understanding and Using English Grammar 5th رو پیشنهاد می کنم.

و اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیاره و اغلب زبان آموزا ازش غافل می شن، عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه هست. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری هستن. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموز یا در کل محصل ها قرار بگیره، بی شک تنها عایدیش، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری هست. پس هر مبحثی رو که می خوایم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

موارد آموخته شده رو تمرین کنیم، تمرین هامونو تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. امیدوارم موارد گفته شده بتونه برای شما زبان آموزای عزیز مفید واقع شده و گامی در جهت بهبود دانش زبانی شما باشه. ما در لینگومن همیشه سعی می کنیم بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

ادامه مطلب

دانلود