دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar گرامر بتی آذر ویرایش 5 (PDF)

دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar گرامر بتی آذر ویرایش 5 (PDF)

دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar گرامر بتی آذر (Betty Azar) یعنی به صورت فایل PDF عنوان مطلبی است که هم اکنون در لینگومن به آن می پردازیم. این اثر با تمام متعلقاتش اعم از Audio CD، کتاب دانش آموز یا Student’s Book و کتاب روش تدریس گرامر برای اساتید گرامی (Teacher’s Book) تقدیم می شود.

همان طور که بسیاری از استادان و دانشجویان رشته زبان انگلیسی مطلعند کتاب آموزش گرامر انگلیسی خانم Betty Azar یکی از بهترین و پرفروش ترین کتاب های حال حاضر جهان در زمینه آموزش دستور زبان انگلیسی است. در ادامه بیشتر به این کتاب می پردازیم.

دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar

این کتاب به قدری شیوا، روان و دقیق به رشته تحریر در آمده که منبع آموزش درس گرامر دانشگاه پیام نور در رشته زبان انگلیسی گشته است. به واقع اگر زبان آموزی در حد دبیرستان بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشد می تواند تمامی اشکالات خود را به وسیله این کتاب برطرف نموده و مثالها و مطالب بسیاری را از این کتاب فرا بگیرد. در ادامه بیشتر در مورد این کتاب و آموزش گرامر انگلیسی به مباحثه می نشینیم با ما همراه باشید.

دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar که یکی از بهترین کتاب های گرامر زبان انگلیسی است و توسط خانم Betty Azar نوشته شده و انتشارات لانگمن نیز آن را منتشر کرده است. این مجموعه کامل که برای زبان آموزان سطح متوسط تا پیشرفته مناسب می باشد دارای چندین کتاب مکمل از جمله کتاب راهنمای تدریس برای مدرسان زبان و همچنین کتاب کار برای زبان آموزان است.

 همانطور که همگان مستحضرند، بحث یادگیری زمان های زبان انگلیسی یکی از بحث هایی است که اکثر زبان آموزان با آن مشکل دارند. در این کتاب به شیوه ای بسیار جالب و البته موثر به آموزش زمان های انگلیسی پرداخته شده است. کتاب با استفاده از یک سری نمودارها به تشریح زمانهای گذشته، حال، آینده و مشتقات آنها مثل گذشته استمراری، حال استمراری و … پرداخته است. این شیوه آموزش تاثیر به سزایی در به یاد سپاری زمانها در گرامر انگلیسی دارد.

کتاب گرامر Betty Azar گرامر زبان انگلیسی را به زبانی ساده و قابل فهم توضیح می دهد. این کتاب بعد از آموزش هر مبحث گرامری فعالیت هایی را ارائه می کند که علاوه بر گرامر مهارت های دیگر زبان آموزان مانند مهارت شنیداری، گفتاری و نوشتاری را نیز تقویت می کند. یکی از نقاط قوت کتاب گرامر Betty Azar این است که هم گرامر رسمی و هم گرامر زبان عامیانه آموزش داده می شود. این کتاب گرامر همچنین قواعدی که یا در لهجه آمریکایی یا در لهجه بریتانیایی استفاده می شوند را نیز ذکر می کند.

مزیت دیگر این کتاب بر خلاف بسیاری از کتاب های دستور زبان انگلیسی، کامل و جامع بودن آن است. بدین معنی که همراه کتاب حاضر علاوه بر کتاب دانش آموز، راهنمای تدریس دبیر، سی دی های صوتی و کتاب کار نیز ارایه شده است. این موضوع باعث شده که کتاب حاضر به یکی از مراجع آموزش گرامر در جهان تبدیل شود.

موضوع قابل بحث دیگر در باره این کتاب، شیوایی و رسا بودن قلم خانم آذر در تهیه و تدوین آن می باشد. بر همه زبان آموزان کاملا روشن و مبرهن است که بحث گرامر بحثی خشک و گاه سنگین است. این هنر مدرس و نگارنده کتاب حاضر است که باید این مباحث خشک را به گونه ای به زبان آموزان تفهیم نماید که موجب دلسردی و گریز وی از گرامر زبان نشده و در عوض به یادگیری آن منجر شود. خانم بتی آذر در این کتاب به قدری شیوا و رسا به بیان مباحث گرامر زبان انگلیسی پرداخته اند که هر زبان آموزی در هر سطحی علاقمند به مطالعه این کتاب ارزشمند می گردد.

علاوه بر موارد فوق الذکر، داشتن کتاب کار و نیز آوردن مثال ها و تمرینات گرامری در داخل خود کتاب نیز مزیت برزگی است که بسیاری از کتب آموزش گرامر از آن بی بهره اند. این کتاب ها باعث تقویت مطالب آموخته شده به زبان آموز و تمرین و تکرار آن می گردند. قبل از دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar توجه شما را به توضیحات انگلیسی این کتاب جلب می کنیم.

Understanding and Using English Grammar

Clear, direct, and comprehensive, the Azar- Hagen Grammar Series uses a grammar-based teaching approach—blending grammar methodology with communicative methods. Grammar is used as the starting point for the development of all language skills—speaking, listening, reading, and writing. The series uses grammar as a springboard for interactive, communicative practice opportunities.
This year we’re delighted to introduce the new edition of Understanding and Using English Grammar, along with Student Books with Essential Online Resources for all the three levels. These include the Student Book Answer Key, the Grammar Coach videos, and self-assessments.

Teacher’s Guides are practical aids for teachers using the Azar-Hagen textbooks. They contain teaching suggestions, expansion activities, exercise answers and background notes on grammar and usage.

برویم سراغ دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar گرامر بتی آذر ویرایش پنجم به کوشش خانم بتی آذر. هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند از لینگومن برای شما زبان دوستان فراهم است.

ادامه مطلب

دانلود