دانلود کتاب Fundamentals of English Grammar آموزش گرامر مبتدی انگلیسی

دانلود کتاب Fundamentals of English Grammar آموزش گرامر مبتدی انگلیسی

دانلود کتاب Fundamentals of English Grammar که به منظور آموزش گرامر پایه زبان انگلیسی توسط خانم Betty Azar نوشته شده، عنوان این مطلب از لینگومن است. شایان ذکر است یکی دیگر از کتاب های ایشان را در مطلب دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar معرفی کره ایم. این کتاب اما یکی از مفیدترین کتاب ها در باب آموزش گرامر برای افراد مبتدی و متوسط است. در ادامه بیشتر با این کتاب آشنا می شویم.

دانلود کتاب Fundamentals of English Grammar

این کتاب آنچه که یک زبان آموز مبتدی نیاز دارد را در اختیارش قرار می دهد. تفاوت این کتاب با کتاب Understanding and Using English Grammar در این است که این کتاب برای مبتدیان طراحی شده در صورتی که کتاب دوم برای آموزش زبان برای سطوح متوسط به بالا طراحی شده است. در کل کتاب های گرامر خانم Azar یکی از بی نظیرترین کتب موجود در حوزه آموزش گرامر می باشند.

دانلود کتاب Fundamentals of English Grammar که یکی از مهمترین رفرنس های موسسات آموزشی، موسسات علمی و آکادمیک و همچنین دانشگاه هاست در اینجا ارائه می شود. این اولین سری از این مجموعه است که به ارائه مباحث مهم و ضروری گرامر زبان انگلیسی پرداخته است.

برای یادگیری گرامر باید نسبت به دیگر مهارت ها وقت بیشتری گذاشت، زیرا گرامر به تمرین و تکرار بیشتری احتیاج دارد. برای آموزش کامل گرامر انگلیسی باید بعد از آموزش مطالب و نکات کلیدی، تمریناتی را انجام داد که میزان یادگیری خود را ارزیابی کنید.  نحوه آموزش این مجموعه بسیار ساده و به راحتی صورت می گیرد. در واقع زبان آموزان می توانند به سادگی مطالب را فرابگیرند. این مجموعه به شما کمک می کند که در کنار مهارت گرامر، مهارت مکالمه خود را نیز تقویت کنید. مجموعه فوق از انتشارات معروف و معتبر لانگمن (Longman) می باشد.

  دانلود کتاب گرامر زمان های انگلیسی PDF (3 جلد تصویری)

دانلود کتاب Fundamentals Of English Grammar که یکی از مجموعه های خوب آموزش گرامر انگلیسی می باشد و مهارت گرامر را به راحتی و به آسانی تقویت می کند در اینجا ارائه می شود. این مجموعه تمامی مطالب و تکنیک های خاصی که برای یادگیری گرامر لازم می باشد را به شما عزیزان آموزش خواهد داد. همچنین بعد از آموزش تمریناتی را آماده کرده است که زبان آموز با انجام دادن تمرین بتواند به تمامی نکات و مطالب پی ببرد. در انتهای کتاب پاسخ تمام تمرینات موجود می باشد.

گرامر یا دستور زبان، ساختار و ساختمان یک زبان می باشد که به ما کمک می کند بتوانیم از کلمات و واژگان در کنار یکدیگر استفاده کنیم. برای یادگیری گرامر انگلیسی، باید از تکنیک و ترفندهای خاص استفاده کرد که این مجموعه بسیاری از ترفندها و نکات مهم یادگیری گرامر را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. همچنین این مجموعه، گرامر انگلیسی از ابتدا و به صورت پایه را به شما عزیزان آموزش خواهد داد.

پیش از پرداختن به دانلود کتاب Fundamentals of English Grammar شما را به مطالعه توضیحات انگلیسی آن دعوت می کنیم.

Fundamentals of English Grammar

Fundamentals of English Grammar Forth Edition is a tried-and-tested series that students and teachers love to use. This classic grammar series can be used as a reference or stimulating classroom text.

– Concise grammar charts and clear examples that are easy to understand

– Numerous interactive exercises and communicative tasks

– A variety of error analysis exercises to check comprehension

A classic developmental skills text for lower-intermediate and intermediate English language learners, Fundamentals of English Grammar is a comprehensive reference grammar as well as a stimulating and teachable classroom text. While keeping the same basic approach and material as in earlier editions, the fourth edition more fully develops communicative and interactive language-learning activities.

  دانلود کتاب تمرین گرامر انگلیسی Longman Grammar Practice

Intended as a practical aid for teachers, the fourth edition Teacher’s Guide provides a wide range of resources for teachers — from notes on the content of a unit and how to approach the exercises, to suggestions for classroom activities and answers for all the exercises in the Student Book. The fourth edition Teacher’s Guide has been greatly expanded to include such features as: Thematic PowerPoint lessons to provide reading-based review of grammar structures.

Step-by-step instruction for exercises and all of the charts. Background Notes Boxes with suggestions and pedagogical notes to assist with lesson planning. Expansion Activities that promote independent, active use of the target structure. Optional Vocabulary for many of the exercises. A comprehensive Student Book answer key.

هم اکنون از شما دعوت می کنیم به دانلود کتاب Fundamentals Of English Grammar این اثر بی نظیر در زمینه آموزش گرامر از لینگومن بپردازید.

کتاب 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی
کتاب 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی 4000 Essential English Words

کتاب 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی 4000 Essential English Words به بیان 4000 واژه ای می پردازد که واقعا در زبان انگلیسی کاربرد دارند و دائما مورد استفاده هستند. حال این کاربرد خواه تجاری باشد، خواه محاوره ای، خواه دانشگاهی و آکادمیک باشد و یا زبان عامیانه مردم کوچه بازار باشد. با داشتن این مجموعه به جرات می توان گفت از هر کتاب لغت دیگری بی نیاز خواهید شد.

  • در شش جلد سطح بندی شده (از مبتدی تا پیشرفته)
  • به همراه سی دی های صوتی تلفظ لغات
  • حاوی تمامی لغات مورد نیاز در مکالمه زبان انگلیسی
  • دارای تست های مختلف در هر درس
  • به راحتی قابل استفاده بر روی گوشی و لپ تاپ و حین سفر
  دانلود کتاب Understanding and Using English Grammar گرامر بتی آذر ویرایش 5 (PDF)
اطلاعات بیشتر و خرید

ادامه مطلب

دانلود