دانلود خلاصه داستان سفید برفی به انگلیسی

دانلود خلاصه داستان سفید برفی به انگلیسی

خلاصه داستان سفید برفی به انگلیسی را در این مطلب از لینگومن خدمت شما علاقمندان به زبان انگلیسی و نیز داستان های تاثیر گذار به این زبان، معرفی می کنیم. داستان سفید برفی همانطور که می دانیم یکی از خاطره انگیزترین و زیباترین داستان های انگلیسی است. از این داستان فیلم ها و کارتون های فراوانی نیز تولید شده است. در این مطلب به خلاصه کتاب داستان سفید برفی به انگلیسی می پردازیم.

خلاصه داستان سفید برفی به انگلیسی

حتما تا به حال داستان سفید برفی را خوانده و انیمیشنش را به تماشا نشسته اید. این داستان که عنوان انگلیسی اش Snow White است، یکی از شاهکارهای داستان نویسی جهان در حوزه داستان نویسی کودک نام گرفته، هر چند که خواندن آن برای بزرگسالان نیز جذاب است. در این پست نسخه‌ زبان اصلی و انگلیسی این داستان معروف را برای شما کاربران محترم زبان دوست و لینگومن مان قرار می دهیم. امیدواریم که مورد توجه شما سروران واقع شده باشد.

“سفید برفی” یک افسانه آلمانی قرن نوزدهمی است که امروزه به طور گسترده در سراسر جهان غرب شناخته شده است. برادران گریم آن را در سال 1812 در اولین نسخه از مجموعه داستان های پریان گریمز منتشر کردند. عنوان آن به آلمانی: Sneewittchen (در املای مدرن Schneewittchen) و شماره 53 بود. نام Sneewittchen آلمانی پایین بود و در نسخه اول با Schneeweißchen ترجمه شد. گریم ها آخرین بازبینی داستان خود را در سال 1854 تکمیل کردند.[1][2]

این افسانه دارای عناصری مانند آینه جادویی، سیب مسموم، تابوت شیشه ای و شخصیت های ملکه شیطان و هفت کوتوله است.
این هفت کوتوله ابتدا در نمایشنامه سفید برفی و هفت کوتوله در برادوی در سال 1912 نام‌های جداگانه‌ای داده شد و سپس در فیلم والت دیزنی در سال 1937، سفید برفی و هفت کوتوله، نام‌های مختلفی به آنها داده شد. داستان گریم که معمولاً از آن به عنوان “سفید برفی” یاد می شود، [3] را نباید با داستان “سفید برفی و رز” اشتباه گرفت. (به آلمانی «Schneeweißchen und Rosenrot»)، افسانه دیگری که توسط برادران گریم جمع آوری شده است.

  دانلود داستان رومئو و ژولیت فارسی PDF | Romeo and Juliet

Snow White

“Snow White” is a 19th-century German fairy tale which is today known widely across the Western world. The Brothers Grimm published it in 1812 in the first edition of their collection Grimms’ Fairy Tales. It was titled in German: Sneewittchen (in modern orthography Schneewittchen) and numbered as Tale 53. The name Sneewittchen was Low German and in the first version it was translated with Schneeweißchen. The Grimms completed their final revision of the story in 1854.[1][2]

The fairy tale features such elements as the magic mirror, the poisoned apple, the glass coffin, and the characters of the Evil Queen and the Seven Dwarfs. The seven dwarfs were first given individual names in the 1912 Broadway play Snow White and the Seven Dwarfs and then given different names in Walt Disney’s 1937 film Snow White and the Seven Dwarfs. The Grimm story, which is commonly referred to as “Snow White”,[3] should not be confused with the story of “Snow-White and Rose-Red” (in German “Schneeweißchen und Rosenrot”), another fairy tale collected by the Brothers Grimm.

ما در سایت لینگومن همیشه در تلاش بوده ایم که بهترین داستان ها و رمان ها را در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار دهیم. امیدواریم کتاب خلاصه داستان سفید برفی به انگلیسی نیز مورد توجه شما واقع شود.

ادامه مطلب

دانلود