دانلود کتاب نامه نگاری انگلیسی

دانلود کتاب نامه نگاری انگلیسی How to Say It (PDF)

دانلود کتاب نامه نگاری انگلیسی How to Say It عنوان مطلبی است که هم اکنون به آن می پردازیم. کتاب پیش رو مجموعه ای است از عبارات و اصطلاحاتی که به صورت دسته بندی شده برای هر موقعیتی نوشته شده است.

نامه نگاری انگلیسی

با استفاده از این کتاب می توانید سطح دانش زبانی خود را نسبت به موقعیت های مختلف و اصطلاحات و عبارات مناسب برای هر موقعیت بکار گیرید. برای مثال کتاب عباراتی برای مواردی همچون قبول و یا رد درخواست ها، دعوت نامه ها، خاطرات، نامه های تشکر آمیز، ابراز همدردی و بسیاری موارد دیگر را گردآوری کرده است.

همانطوری که می دانید نامه نگاری به زبان انگلیسی و مکاتبه به این زبان برای بسیاری از افراد حتی تحصیل کرده های این رشته کمی دشوار است. دلیل این امر آشنایی اندک آنها با اصطلاحات و لغات رایج در موقعیت های متفاوت برای نوشتن نامه خود می باشد. این کتاب در این زمینه کمک شایانی به این افراد می نماید. لینگومن این کتاب ارزشمند را تقدیم به تمامی کاربران عزیز و محترمی می نماید که نیازمند مکاتبه به زبان انگلیسی اند.

معرفی کتاب نامه نگاری انگلیسی How to Say It

کتاب نامه نگاری انگلیسی How To Say It® کتابی است کاربردی و با طرز استفاده آسان که به شما می گوید چه چیزی را بگویید و چگونه بگویید. رویکرد انعطاف پذیر این کتاب به شما کمک می کند حروف جذاب را در مدت زمانی کمی بیشتر از زمان نوشتن یا تایپ حروف، در کنار هم بچینید.

اگرچه امروزه تعداد قابل توجهی از تعاملات تجاری و اجتماعی از طریق تلفن و نمابر، از طریق ایمیل یا شخصاً صورت می گیرد، اما نامه ای که به خوبی نوشته شده باشد، همچنان یکی از اصول موفقیت در تجارت و از محکم ترین حلقه های ارتباطی بین انسان ها است.

بیشتر ما توانایی نوشتن نامه رضایت بخشی را داریم، اما تعداد کمی از ما وقت و انرژی ذهنی لازم را برای مقابله با نامه های بی شماری داریم که به نظر می رسد زندگی امروز از ما طلب می کند – خصوصاً اینکه همه آنها باید دیروز نوشته می شدند.

کتاب نامه نگاری انگلیسی How To Say It® شامل فهرست های جامع و متنوعی از کلمات، عبارات، جملات و پاراگرافهایی است که به شما امکان می دهد در هر موضوعی خود را با صدا و سبک خود ابراز کنید.

مانند این اصطلاح نامه، این فهرست ها اصطلاحات مربوط به موضوع شما را ارائه می دهند. چه بخواهید رسمی به نظر برسید چه معمولی، سنتی یا معاصر، شغلی یا صمیمی، آشنا یا صمیمی، در کتاب نامه نگاری انگلیسی کلمات مربوط به هر نامه نویسی را پیدا می کنید – از نامه های تجاری قدرتمند و محکم تا نامه های شخصی گرم و حساس.

پیام مهم این کتاب که به طور غیرمستقیم در صفحات آن آورده شده، این است که به ندرت ” راهی درست ” برای نوشتن نامه وجود دارد. شما می توانید رهنمودهای ارائه شده در اینجا را دنبال کنید، انطباق دهید یا آنها را نادیده بگیرید. به هر حال، شما بیشتر از هر کتابچه راهنمای نوشتن نامه، درباره پیام و خواننده خود اطلاعات دارید.

به جز شخصی مانند ناپلئون، که ظاهراً بیش از 50،000 نامه در طول زندگی خود نوشت (و هیچ کس هیچ وقت به او نگفت، ” زندگی را دریاب! “)، تقریباً همه می توانند از کتاب نامه نگاری انگلیسی برای نوشتن نامه به سرعت، به تنهایی، با موفقیت و نیز همراه با لذت بهره ببرند!

How To Say It

How to Say It® is a practical, easy-to-use book that tells you what to say and how to say it. Its flexible approach helps you fashion compelling letters in little more time than it takes to handwrite or type them.

Although an impressive amount of business and social interaction takes place today over the telephone and fax, by e-mail, or in person, the well-written letter remains a staple of business success and one of the strongest connecting links between human beings.

Most of us are capable of writing a satisfactory letter, but few of us have the time and mental energy to deal with the countless letters that life today seems to demand of us—especially since all of them should have been written yesterday.

How to Say It® features comprehensive, versatile lists of words, phrases, sentences, and paragraphs that allow you to express yourself on any subject in your own voice and style.

Thesaurus-like, these lists provide you with terms relating to your topic. Whether you want to sound formal or casual, traditional or contemporary, businesslike or lighthearted, distant or intimate, you’ll find here the words for every letter writing occasion—from powerful, cogent business letters to warm, sensitive personal letters.

An important message of this book, delivered indirectly in its pages, is that there is rarely “one right way” to write a letter. You may follow, adapt, or ignore the guidelines given here; after all, you know more about your message and your reader than any letter writing manual.

Except for someone like Napoleon, who apparently wrote more than 50,000 letters in his lifetime (and nobody ever said to him, “Get a life!”), almost everyone can use this book to write letters with increased speed, individuality, success—and enjoyment!

دانلود کتاب راهنمای نوشتن نامه انگلیسی

نوشتن نامه به انگلیسی امروزه یکی از دغدغه های اصلی فراگیران زبان انگلیسی و علاقمندان به آن می باشد. باید در اینجا متذکر شویم که نگارش نامه نیز به مانند سایر کارها دارای فوت و فن خاص خود بوده و نیازمند مهارت می باشد. همچنین نوشتن نامه انگلیسی بسته به سبک، لحن، مخاطب و … نیازمند مهارت های خاص خود می باشد.

در کتاب The Bantam Book of Correct Letter Writing همانطور که از نامش نیز مشخص است، سعی شده به صورت کاملا موثری نحوه نوشتن صحیح نامه های انگلیسی را به زبان آموزان آموزش دهد. این کتاب به طور خاص بر روی Punctuation یا همان نقطه گذاری تاکید داشته، زیرا این بخش تاثیر زیادی در نحوه‌ی انتقال مفهوم به شخص گیرنده ایفا کرده و چه بسا با یک ویرگول اضافی یا کم، کل مفهوم نامه تغییر یابد.

دانلود کتاب راهنمای نوشتن نامه انگلیسی | Correct Letter Writing
دانلود کتاب راهنمای نوشتن نامه انگلیسی | Correct Letter Writing

کتاب به صورت ویژه در حوزه نامه های تجاری، شخصی و اجتماعی تهیه و تدوین شده اما برای سایر کاربردها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از لینگومن دریافت دارید.

Bantam Book of Correct Letter Writing

Your guide to easy, modern letter writing. Lillian Eichler Watson, famous authority on letter writing, tells you everything you need to know to write clear, correct, effective letters. Here are the basic, simple and complete rules for : ! ? :; & ‘ – ! grammar and punctuation * correct stationary * proper form * envelopes * special forms of address* and every kind of business, personal and social letters. With hundreds of specimen letters to guide you! The unique, detailed table of contents will show you where to find the immediate and specific answer to any letter writing problem for any occasion.

لینگومن همیشه سعی داشته بهترین منابع را از بهترین مراجع جمع آوری و در اختیار شما لینگومنان گرامی قرار دهد. امید است این کتاب نیز مثل سایر کتاب ها مفید بوده باشد.

هم اکنون می توانید کتاب نامه نگاری انگلیسی را از لینگومن دریافت نمایید.

ادامه مطلب

دانلود