لینگومن

دانلود کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf

دانلود کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf

دانلود کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf با نام Business Letters for Busy People عنوان این مطلب لینگومن است. این کتاب یکی از بهترین و کارآمد ترین منابع برای یادگیری نوشتن نامه های انگلیسی و انجام مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی است. اهمیت این کتاب در این است که مختص افراد پرمشغله و کسانی طراحی شده که وقت کافی برای نوشتن نامه های تجاری و بازرگانی ندارند.

کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf

در این کتاب سعی شده با آوردن الگوهای متعدد برای نامه‌ها و مکاتبات تجاری در وقت افراد صرفه جویی شده و در بدین ترتیب در کمترین زمان ممکن به مقصود خود برسند. این کتاب را به افرادی که قصد یادگیری مکاتبات بازرگانی و نیز مترجمان متون بازرگانی توصیه می کنیم.

کتاب زبان تخصصی بازرگانی

کتاب آموزش زبان تخصصی بازرگانی

کتاب خودآموز جامع زبان تخصصی رشته بازرگانی سعی داشته هر چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ را در محیط های بازرگانی مانند شرکت های تجاری و نیز خواندن و نوشتن متون تخصصی بازرگانی را به دانشجویان و علاقمندان به حوزه زبان انگلیسی بازرگانی آموزش دهد. کتاب حاضر آموزش را از سطوح خیلی پایین شروع کرده و به تدریج بر سختی مطالب افزوده است. همچنین اساتید زبان تخصصی رشته بازرگانی نیز می توانند از این کتاب به عنوان کتاب منبع این کلاس استفاده نمایند. از جمله خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدون نیاز به دانش زبانی بالا
 • امکان مطالعه به صورت خودآموز
 • دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته
 • حاوی متون متعدد ریدینگ بازرگانی به زبان انگلیسی
 • دیکشنری کامل در انتهای هر کتاب (مجموعا 3 کتاب)
 • آموزش مکالمه در محیط های تجاری و بازرگانی
 • ویژه اساتید، دانشجویان و علاقمندان به رشته بازرگانی
اطلاعات بیشتر و خرید

در ادامه توضیحات خود کتاب در مورد نگارش نامه های تجاری را مرور می کنیم:

کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf برای استفاده طراحی شده است نه فقط برای خواندن!. شما نه تنها تأثیر آسان خواندن اطلاعات فصل به فصل “نحوه نگارش نامه های تجاری و بازرگانی” را به دست می آورید، بلکه هر بخش نیز با چک لیست ها، نامه ها و دستورالعمل های آماده برای آماده کردن برای انجام کار بهتر و موثرتر پر شده است. ، راحت تر – همین حالا! این به معنای واقعی کلمه یک کتابچه راهنمای کاربر برای حرفه ای تجارت است.

کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf حاوی کامل ترین و موجزترین اطلاعات، تکنیک های مفید و نکات کاربردی و مفید در کمترین فضای ممکن است. بنابراین لازم نیست صفحاتش را زیر و رو کنید و در به در دنبال مورد مدنظرتان بگردید.

کتاب نامه های تجاری برای افراد پرمشغله به شما منبعی برای یادگیری مختصر و با کاربردی آسان می دهد که نتیجه بخش نیز هستند. قالب ها را بررسی کنید و تعجب نکنید اگر متوجه شدید که در حال مرور صفحات جالب توجه و چیزهای بی اهمیت کسب و کار هستید. حاشیه ها عمداً توجه شما را متمرکز می کنند، مانند یک شاخص کوچک عمل می کنند. و، هر فصل در حاشیه قرار دارد بنابراین می توانید به سمت راست که باید ببینید، بپیچید. فصل هایی را بخوانید که بلافاصله برای شما مهم هستند. اگرچه در طراحی کتاب منطق و نظمی وجود دارد، اما می توانید آن را به ترتیب مناسب خود بخوانید. هر فصل به تنهایی قابل استفاده است.

می دانیم که کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf برای شما مفید است. آن را بخوانید، کپی کنید و طبق توصیه های آن عمل کنید. خواندن یک کتاب خوب ذهن ما را بیدار می کند، اما اغلب اوقات هرگز وارد عمل نمی شویم. ما کتاب را بدون تغییر می بندیم. با استفاده از این کتاب، خواندن شما عملی می شود – و عمل کلید موفقیت است.

Business Letters for Busy People

Business Letters for Busy People is designed to be used, not just read. You not only get the easy-to-read impact of chapter-by-chapter “how to” information, but each section is also filled with checklists, ready-to-use letters and guidelines to help you do your job better, more effectively, more easily — right now! It’s literally a user’s manual for the business professional.

Business Letters for Busy People is packed with the most concrete information, useful techniques and practical tips possible in the smallest space. So you don’t have to wade through endless pages of fluff searching for that elusive kernel of wisdom.

Business Letters for Busy People gives you concise, easy-to-use learning resources that get results. Check out the format and don’t be surprised if you find yourself leafing through the pages for tidbits of fact and business trivia. The margins deliberately focus your attention, acting like a thumbnail index. And, each chapter is tabbed on the margins so you can turn right to the chapter you need to see. Read the chapters that are immediately important to you. Although there is a logic and order to the design of the book, you can read it in the order that best suits you. Each chapter stands alone.

We know you’ll find this book helpful. Read it, copy it and act on its advice. Reading a good book awakens our minds, but too often never gets carried into action; we close the book unchanged. With this book, your reading becomes action — and action is the key to success.

هم اکنون می توانید دانلود کتاب نامه نگاری تجاری انگلیسی pdf از لینگومن دریافت دارید.

لینک دانلود + توضیحات PDF
 • حجم فایل: 1.5 مگابایت
 • نویسنده: John A.Carey
 • ناشر: National Press Publication
 • تعداد صفحات: 278
 • ویراست: چهارم
 • فرمت: PDF
 • محتوا: فایل PDF کتاب
 • پسورد فایل ها: lingoman.ir یا langpro.ir یا www.englishpro.ir
 • منبع: لینگومن

دیدگاه‌ها (0)

 • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
 • پسورد تمامی فایل ها lingoman.ir یا langpro.ir و یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
 • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
 • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
 • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
 • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.