دانلود دیکشنری انگلیسی گردشگری و هتلداری | Dictionary of Travel, Tourism & Hospitality

دیکشنری انگلیسی گردشگری و هتلداری | Dictionary of Travel, Tourism & Hospitality

در دیکشنری تخصصی زبان انگلیسی توریسم و گردشگری (Dictionary of Travel,Tourism & Hospitality) به بررسی لغات و اصطلاحات تخصصی این رشته و مباحث تخصصی مربوط به صنعت گردشگری پرداخته می شود. این لغتنامه بیشتر مختص دانشجویان، اساتید و علاقمندان به رشته مدیریت جهانگردی، مترجمان همزمان و کسانی است که در باب این علم به تحقیق و پژوهش می پردازند. در ادامه به بررسی بیشتر این دیکشنری می پردازیم.

توریسم، گردشگری و هتلداری

امروزه صنعت توریسم و گردشگری به یکی از پرسودترین صنایع جهان تبدیل شده و مشاغل مختلفی را ایجاد نموده است. این صنعت به خصوص در کشورهایی نظیر کشورمان ایران می تواند بسیار رونق داشته و باعث بالا رفتن درآمد کشور و رفاه اجتماعی بیشتری برای مردم گردد. همانطور که می دانیم کشور ما از معدود کشورهای جهان است که به لحاظ تاریخی و فرهنگی غنی است. به همین جهت گردشگران خارجی بسیاری را می تواند جذب خود نماید.

در کنار این مسئله می توان به مشاغلی که از این صنعت ارتزاق می کنند هم اشاره نمود. یکی از این مشاغل که مرتبط با زبان انگلیسی (و برخی زبان های دیگر) است شغل مترجمی همزمان برای توریست ها و گردشگران است. آینده این شغل را می توان با رونق صنعت توریسم روشن متصور شد.

دیکشنری انگلیسی توریسم، گردشگری و هتلداری

دیکشنری حاضر می تواند کمکی شایان به افرادی بنماید که شغلشان ترجمه همزمان برای گردشگران خارجی است. از جمله اشخاص دیگری که این دیکشنری می تواند راهگشای آنها باشد می توان به اساتید رشته مدیریت جهانگردی و دانشجویان این رشته اشاره نمود. این افراد می توانند با بهره گیری از این لغتنامه به اطلاعات خود افزوده و مطالعات خود را در مورد این صنعت تکمیل نمایند.

  دانلود کتاب دیکشنری تخصصی روانشناسی دانشگاه کمبریج انگلستان (تک زبانه)

هم اکنون این دیکشنری انگلیسی گردشگری برای همه لینگومنان به خصوص اساتید و دانشجویان مدیریت جهانگردی و مترجمان همزمان گردشگران خارجی آماده دریافت می باشد.

ادامه مطلب

دانلود