لینگومن

دانلود دیکشنری زبانشناسی Dictionary of Language and Linguistics

دانلود دیکشنری زبانشناسی Dictionary of Language and Linguistics

دانلود دیکشنری زبانشناسی PDF عنوان این مطلب از لینگومن است که خدمت زبان شناسان و اهالی زبان معرفی می نماییم. دیکشنری تخصصی زبان شناسی حاوی عبارات و لغات و اصطلاحات تخصصی علم زبانشناسی است.

دیکشنری زبانشناسی 

همانگونه که از عنوان این دیکشنری ارزشمند نیز بر می آید، واژگان، عبارات و اصطلاحات تخصصی حوزه آموزش زبان و زبان شناسی در آن به صورت مفصل و با توضیحات کامل درج شده است. واژه نامه حاضر به ویژه مختص دانشجویان، اساتید و علاقمندان به زبانشناسی و به خصوص علم صرف (Etymology) و ریشه یابی دقیق و علمی لغات و واژگان می باشد.

علم زبانشناسی یکی از علوم جدیدی است که در قرن اخیر پا به عرصه گذاشته و گره گشای بسیاری از مجهولات در حوزه زبان و علوم وابسته شده است. در این علم مباحثی مثل صرف (Etymology) یا ریشه یابی کلمات، آواشناسی (Phonology) یا علم مطالعه اصوات و بسیاری از علوم دیگر مورد بحث بررسی موشکافانه قرار می گیرند. دیکشنری حاضر منبع بسیار غنی و مناسبی برای دانشمندان این حوزه و کسانی است که در این زمینه فعالیت داشته و قصد یادگیری مباحث این چنینی را دارند.

Routledge Dictionary of Language and Linguistics

The Routledge Dictionary of Language and Linguistics is a unique reference work for students and teachers of linguistics. The highly regarded second edition of the Lexikon der Sprachwissenschaft by Hadumod Bussmann has been specifically adapted by a team of over thirty specialist linguists to form the most comprehensive and up-to-date work of its kind in the English language. In over 2,500 entries, the Dictionary provides an exhaustive survey of the key terminology and languages of more than 30 subdisciplines of linguistics. With its term-based approach and emphasis on clear analysis, it complements perfectly Routledge’s established range of reference material in the field of linguistics.

هم اکنون بدون توضیح اضافی به سراغ دانلود دیکشنری زبان شناسی از لینگومن می رویم. امید است از این دیکشنری استفاده کافی را برده باشید.

لینک دانلود + توضیحات PDF
 • حجم: 6 مگابایت
 • فرمت: PDF
 • پسورد: langpro.ir یا www.englishpro.ir یا lingoman.ir
 • منبع: لینگومن

دیدگاه‌ها (0)

 • لینک دانلود فایل های رایگان در انتهای تمامی مطالب قرار دارد. با کلیک بر روی لیست باز شونده انتهای مطالب می توانید به لینک دانلود و اطلاعات فایل دسترسی داشته باشید. این فهرست معمولا با عبارت " لینک دانلود + توضیحات " یا عبارت "دانلود ..." شروع می شود.
 • پسورد تمامی فایل ها lingoman.ir یا langpro.ir و یا www.englishpro.ir با حروف کوچک می باشد.
 • لطفا از درج دیدگاه های غیر مرتبط با مطلب خودداری فرمایید.
 • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست و نظرات سایر دوستان را بخوانید. نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
 • نظرات شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 • دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
 • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و چت آنلاین ارسال نمایید.