دانلود دیکشنری تصویری زبان انگلیسی | The Heinle Picture Dictionary

دیکشنری تصویری زبان انگلیسی | The Heinle Picture Dictionary

در این مطلب به معرفی و دانلود دیکشنری تصویری آموزش زبان انگلیسی The Heinle Picture Dictionary می پردازیم. این دیکشنری تصویری یکی از بهترین فرهنگ های آموزش زبان در سطح دنیاست. این دیکشنری علاوه بر کتاب، دارای چند سی دی صوتی نیز هست.

این سی دی ها همراه با تصاویر ارایه شده در کتاب، در واقع مکمل آموزش لغات کتاب بوده و به زبان آموز در به خاطر سپاری لغات هم به صورت تصویری و هم به شکل شنیداری کمک شایانی می نماید. علاوه بر این، سی دی های صوتی این دیکشنری تصویری به زبان آموز تلفظ صحیح واژگان انگلیسی موجود در لغتنامه را نیز آموزش می دهند. در ادامه با مطالب بیشتری در خدمتتان هستیم.

آموزش تصویری و بصری

آموزش تصویری و بصری یکی از بهترین شیوه های شناخته شده در دنیا برای آموزش است، خواه این آموزش زبان باشد خواه چیز دیگری، در این بین تاثیر آموزش زبان با تصاویر برتری نسبی بر دیگر شیوه های آموزش زبان دارد. طی تحقیقات دانشمندان بر روی شیوه های یادگیری مشخص شده که در بین این شیوه ها، خواندن مطلب ۱۰ درصد یادگیری و به خاطر سپاری، شنیدن ۲۰ درصد و دیدن بین ۳۰ تا ۴۰ درصد در نحوه به خاطر سپاری و یاد آوری لغات موثر است. موارد دیگری هم هستند که مثلا ارایه مطلب به صورت سخنرانی ۷۰ درصد و انجام کار به صورت عملی (در اینجا تدریس زبان) ۹۰ درصد در به خاطر سپاری مفاهیم زبانی تاثیر دارند.

با در نظر گرفتن مفروضات فوق، حداقل به این نتیجه می توان رسید که دیکشنری های تصویری تاثیر بسیار بیشتری (تا ۳۰ الی ۴۰ درصد بیشتر) از دیکشنری های متنی رایج دارند. مضاف بر اینکه این دیکشنری دارای سی دی های صوتی نیز هست و از این لحاظ حائز ۲۰ درصد موجود در بخش شنیدار نیز خواهد بود. بنابراین تاثیر این دیکشنری با این حساب به بالای ۶۰ درصد در به خاطر سپاری لغات و واژگان زبان انگلیسی نسبت به سایر دیکشنری های متداول خواهد بود.

  دانلود دیکشنری اصطلاحات فلسفی PDF (انگلیسی به فارسی)

The Heinle Picture Dictionary

This book offers far more challenge and motivating activities than most dictionaries, basic or otherwise, while maintaining an uncluttered, appealing visual impression to the reader. Its exercises offer a chance for critical thinking and active learning, not just passive, rote memorization.

“This dictionary goes beyond other picture dictionaries with only attractive artwork. This one directly contributes to the learners’ overall development in the use of the vocabulary in context through short and informative readings and conversations. Congratulations!”

هم اکنون می توانید به دانلود دیکشنری تصویری The Heinle Picture Dictionary را از لینگومن به صورت کامل بپردازید.

ادامه مطلب

دانلود