اصطلاحات رانندگی به انگلیسی

پرکاربردترین اصطلاحات رانندگی به انگلیسی

در این مطلب به مبحث اصطلاحات رانندگی به انگلیسی می پردازیم. در این جا به کاربردی ترین عبارت هایی که هنگام رانندگی به زبان انگلیسی استفاده می شود، می پردازیم. با ما همراه باشید.

اصطلاحات رانندگی به انگلیسی

* push the gas

– گاز بده

* make a U turn

 – دور بزن

* speed up

 – تند برو

* slow down

 – آهسته برو

* go straight

 – مستقیم برو

* make a right

 – بپیچ به راست

* make a left

 – بپیچ به چپ

* back it up

 – برو عقب

* hit the brakes

 – بزن رو ترمز

* pass the car

 – سبقت بگیر

* Go faster

– گازشو بگیر

صحبت و مکالمه در تاکسی با راننده یکی از ضروریات یادگیری انگلیسی روزمره مخصوصا در هنگام حضور در کشوری خارجی است. امیدواریم این اصطلاحات و عبارات برای شما زبان آموزان مفید و موثر باشد. در ادامه برای تکمیل یادگیری تان، بخش مکمل یادگیری را پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید.

مکمل یادگیری اصطلاحات رانندگی به انگلیسی

برای مطالعه بیشتر در این خصوص می توانید از کتاب آموزش زبان انگلیسی برای رانندگان تاکسی English for Taxi Drivers استفاده نمایید. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت بسیار است و اغلب توسط زبان آموزان مورد غفلت واقع می شود عناصر مهم در یادگیری و به یادسپاری مطالب مورد مطالعه است. این سه عنصر، تمرین، تکرار و نظم در یادگیری نام دارند. بر کسی پوشیده نیست که اگر این سه عنصر در هنگام مطالعه و یادگیری مورد غفلت زبان آموزان یا هر محصل دیگری قرار گیرد، بی شک تنها عایدی وی، اتلاف زمان و هزینه برای یادگیری است. پس هر مبحثی را که می خواهیم یاد بگیریم باید به این سه عنصر توجه ویژه ای داشته باشیم.

موارد آموخته شده را تمرین کنیم، تمرین هایمان را تکرار کنیم و از همه مهم تر در این دو موضوع نظم و ترتیب داشته باشیم. با این فرمول می توانیم به صورت بهینه یادگیری مان را توسعه داده و بهبود دهیم.

کتاب مکالمه انگلیسی در تاکسی
کتاب آموزش مکالمه انگلیسی در تاکسی

کتاب خودآموز جامع آموزش مکالمه انگلیسی در تاکسی سعی داشته به زبان آموزان کمک کند تا مهارت مکالمه خود را در محیط تاکسی و حین سوار شدن، پیاده شدن، حساب کردن کرایه و ... را به طور کامل تقویت نمایند و لغات و عبارات رایج در این شرایط را به خوبی فرا بگیرند. کتاب حاضر آموزش را از سطوح خیلی پایین شروع کرده و به تدریج بر سختی مطالب افزوده می شود. از این رو نگران پایین بودن سطح زبانی خود نباشید. این کتاب طوری نگاشته شده تا با هر سطح زبانی بشود مطالعه اش کرد. از جمله خصوصیات این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بدون نیاز به دانش زبانی بالا
  • امکان مطالعه به صورت خودآموز
  • دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته
  • دارای متون مرتبط به زبان انگلیسی
  • دیکشنری کامل در انتهای هر کتاب (مجموعا 3 کتاب)
  • آموزش مکالمه در محیط واقعی
  • ویژه مسافران و رانندگان تاکسی
اطلاعات بیشتر و خرید

ادامه مطلب