دانلود کتاب 504 واژه انگلیسی با ترجمه فارسی 504 Absolutely Essential Words

دانلود کتاب 504 واژه انگلیسی با ترجمه فارسی 504 Absolutely Essential Words

دانلود کتاب 504 واژه انگلیسی با ترجمه فارسی عنوان این مطلب از لینگومن است. کتاب 504 لغت را همه زبان آموزان می شناسند. کتاب 504 لغت انگلیسی، از معروف ترین و پرفروشترین کتاب های آموزش لغات و واژگان زبان انگلیسی در جهان به شمار می رود. بسیاری از افرادی که امروزه به بالا بودن دانش زبانی شان افتخار می کنند از همین کتاب شروع کرده اند. به واقع کتاب ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی که به جرات می توان گفت از پرفروش ترین کتب زبان انگلیسی در دهه اخیر هم بوده منبع مفیدی برای اکثر زبان آموزانی است که می خواهند در حد متوسط لغاتشان را تقویت نمایند.

کتاب 504 لغت دارای بسیاری از لغات کاربردی و رایج زبان انگلیسی است که همراه با مثالها و مترادف آموزش داده می شود. این نحوه آموزشی به زبان آموز کمک می کند که هیچ گاه واژگان انگلیسی را فراموش ننموده و برای همیشه در ذهن وی باقی بماند. برای یادگیری هر زبانی ابتدا باید لغات و واژگان آن زبان را شناخت و بعد سراغ یادگیری دیگر مهارت ها رفت. کتاب 504 واژه انگلیسی در افزایش دایره لغات شما می تواند بسیار موثر باشد.

کتاب 504 واژه انگلیسی با ترجمه فارسی

در دنیای امروز یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی از نیازهای اصلی افراد محسوب می شود. این زبان در اکثر موقعیت ها مورد نیاز است و همچنین یادگیری زبان انگلیسی در پیشرفت موقعیت های مختلف زبان آموز اعم از مطالعه کردن، کار با کامپیوتر، مکالمه به انگلیسی و … بسیار موثر و کاربردی است.

  دانلود کتاب Word Formation in English | ساخت واژگان انگلیسی

کتاب آموزش لغات زبان انگلیسی 504 واژه یا 504 Absolutely Essential Words یکی از بهترین کتاب هایی است که در زمینه آموزش لغات تا به حال منتشر شده است. کلماتی که در کتاب 504 واژه انگلیسی ارائه شده اند جزء ضروری ترین کلماتی هستند که از هر زبان آموزی انتظار می رود آنها را بداند. این کتاب در بسیاری از مدارس و موسسات آموزش عالی دنیا به عنوان واحد درسی واژگان تدریس می شود.

بسیاری از زبان آموزان با تماس های مکرر خواهان معرفی کتاب جامعی برای تقویت لغات زبان انگلیسی شان در حدی که بتوانند امور روزمره یادگیری زبان شان که شامل تقویت مهارت های Reading ،Writing ،Listening و Speaking می باشد انجام دهند، می باشند. توصیه لینگومن به این دسته از زبان آموزان گرامی در درجه اول کتاب بسیار مفید 504 واژه ضروری زبان انگلیسی است.

شیوه آموزش لغات در کتاب 504 واژه انگلیسی

شیوه آموزش لغات در کتاب حاضر به اینصورت است که کلمات به صورت 42 درس هفتگی دسته بندی شده اند؛ در هر هفته 12 کلمه برای یادگیری وجود دارد. در هر درس کلمات تعریف می شوند و تعدادی مثال نیز برای هر کدام از آنها ارائه می شود. یادگیری مترادف و مثال لغات انگلیسی باعث می شود که بهتر و سریع تر لغات را فرا بگیرید. این مجموعه علاوه بر آموزش لغات، مترادف کلمات و همچنین مثالی از آنها را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

پس از آن این کلمات در داستانی کوچک به کار برده می شوند تا ماندگاری کلمات یاد گرفته شده بیشتر شود. این کتاب همچنین سعی می کند برای تسلط بیشتر زبان آموزان تمریناتی را نیز برای هر درس ارائه کرده است. پاسخ تمرینات را نیز می توانید در انتهای کتاب در بخشی تحت عنوان “Answers” پیدا کنید.

  دانلود دیکشنری ورزشی انگلیسی Dictionary of Sport and Exercise Science

ضمنا یادآوری این نکته نیز حائز اهمیت است که نسخه پیشین این کتاب را نیز می توانید از لینک دانلود کتاب ۵۰۴ واژه ضروری ویرایش پنجم دریافت دارید. علاوه بر این نسخه اندروید آن با نام نرم افزار آندروید ۵۰۴ لینگومن و PC آن نیز در لینک دانلود نرم افزار ۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی برای کامپیوتر ۵۰۴ Absolutely Essential Words For PC در اختیار علاقمندان در سایت قرار داده شده است.

در مقابل بسیاری از زبان آموزانی که سالها پیش این کتاب را مطالعه نموده اند، خواستار معرفی کتابی جدیدتر با لعاتی مشکلتر و متونی پیچیده تر شدند. برای این قبیل دوستان نیز کتاب مشهور و بسیار پرمحتوای ۱۱۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی را که در همین لینگومن خودمان نیز برای دانلود قرار داده ایم را پیشنهاد می نماییم. این کتاب نیز نسخه موبایل دارد که می توانید از لینک دانلود نرم افزار ۱۱۰۰ واژه ی کاربردی زبان انگلیسی برای موبایل دریافت دارید.

اگر چنانچه زبان آموزی قصد مطالعه بیشتر و افزایش دایره واژگانی خود را داشت، کتاب هایی همچون ۶۰۱ واژه ضروری انگلیسی، ۴۰۰ واژه ضروری آزمون تافل، کتاب واژگان ضروری آیلتس و … را پیشنهاد می نماییم.

و در آخر، کتاب ۵۰۴ واژه انگلیسی با ترجمه فارسی که هم اکنون شاهد آن هستید، آخرین نسخه از این کتاب پرمحتوا می باشد. در این کتاب تغییراتی جزئی برای بهتر نمودن شرایط یادگیری و به خاطر سپاری واژگان کتاب انجام شده است.در انتهای کتاب، تمامی لغات ۵۰۴ به صورت یکجا آمده است. کتابی که در اختیار دارید، بعد از آموزش لغات انگلیسی، دارای تمریناتی می باشد که پاسخ تمام تمرینات در انتهای کتاب می باشد.

  دانلود دیکشنری زمین شناسی | General Dictionary of Geology

هم اکنون می توانید به دانلود کتاب 504 واژه انگلیسی ویراست ششم از لینگومن بپردازید.

ادامه مطلب

دانلود